Kanceláře v Praze

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

KANCELÁŘE - Pražské kanceláře Vám pomohou hledat

Kanceláře jsou všude. Přemýšlíte o změně? Vaše společnost roste, daří se jí a Vy jí i Vašim zaměstnancům chcete dopřát lepší lokalitu, okolí, vybavení, dostupnost, …apod.? Začněte tedy bez odkladů hledat.

Jak dlouho tvá hledání kanceláří?

Standardní proces vyhledávání kanceláře, včetně rozmýšlení, veškerých úvah, prohlídek, vyjednávání, zklamání a začínání znovu od začátku….trvá až jeden rok. ANO, slyšíte dobře, 12 měsíců. Proto Vám radíme nic neprodlužovat a začít hledat.

Víme o tom, že nemáte při hledání vhodných kanceláří k pronájmu lehký kol. Vyznat se v dnešní době v nabídce kanceláří k pronájmu v Praze a zvolit ideální kancelářské prostory, které budou firmě a jejím zaměstnancům vyhovovat minimálně několik let, není lehký úkol.

Důležitá rozhodnutí o budoucích kancelářích

Protože jde o tak důležité rozhodnutí, měli by si ti, kteří o výběru nových kanceláří rozhodují, položit několik zásadních otázek a nic neuspěchat. Jen tak je možné vybrat ideální kanceláře.

Nechceme Vám radit, sami to nemáme rádi. V následujícím článku se vám pouze pokusíme nastínit, co je nutné velmi dobře zvážit ještě před samotným hledáním vhodných prostor a jaké otázky si určitě položit. Pokud vás nehoní čas a není nutné stěhování během několika dní, dejte si prosím na čas. Jde o důležité rozhodnutí, které je nutné zvážit.

Otázky, které si musíte o kancelářích ihned položit:

  • Důvod: Proč se chceme stěhovat, musíme se stěhovat / měli bychom se stěhovat?
  • Lokalita: Kde budeme kanceláře hledat, kdo nám s tím pomůže, a chceme platit provizi za zprostředkování?
  • Cena: kolik je maximální částka, kterou bychom byli ochotni za pronájem zaplatit, a nevyplatí se tedy kancelář rovnou koupit?
  • Náš sen: Jak by měla naše ideální VIP kancelář vypadat, jak jsme nyní zvyklí pracovat?
  • Plány do budoucna: Jaké má firma do budoucna plány, budeme se rozrůstat, expandovat na nové trhy?
  • Jasná představa: Co přesně tedy hledáme, v jaké lokalitě, pro kolik lidí, jak velké kanceláře, od kdy a na jak dlouho?

Budete kancelář hledat sami nebo si necháte pomoc?

Jakmile si zodpovíte hlavní otázky a rozhodnete se kancelář k pronájmu hledat. Měli byste se zaměřit především na renomované agentury / realitní kanceláře / zprostředkovatele, kteří mají několikaletou historii na pražském realitním trhu, mají širokou nabídku kanceláří k pronájmu, profesionální makléře a pomohou vám v nejlepším případě bez provize.

Jak takovou společnost ale najít?

Google hodnocení recenze Pražských kanceláří

Můžete zkusit nás, kteří splňujeme všechny shora uvedené body nebo využít společnost Google, kde díky recenzím společností (až 5 zlatých hvězdiček), které dostávají od svých klientů, získáte jasnou představu o kvalitě jejich práce.

Naše společnost si prozatím drží pět hvězdiček z pěti a děláme vše pro jejich udržení. Naštěstí se nám daří udržet si dobré recenze našich klientů a pravidelně přidávat další díky nově zprostředkovaným pronájmům kanceláří bez provize.

Přesvědčte se sami na jedné z našich nejlépe hodnocených stránkách, kde nabízíme pronájmy kanceláří v Praze bez provize a v nabídce máme více než 500 kancelář v Praze.

Ideální místo na hledání komerčního pronájmu

Kanceláře hledající profesionální makléř by se navíc měl umět svého klienta správně ptát. A jsme zase u těch otázek.

Makléř se musí dobře ptát a na konci rozhovoru musí mít jasnou představu, co přesně hledáte a proč to hledáte. Neměl by hlavně podceňovat zejména otázku proč. Jen tak získá nutné informace pro správné zacílení poptávky a vyhledá Vám vysněné kanceláře k pronájmu splňující Vaše hlavní potřeby.

Neztrácejte čas, poptávejte RYCHLE a EFEKTIVNĚ

Pokud se klientovi nechce hledat, filtrovat a složitě procházet webovou stránku. Může vždy vyplnit poptávkový formulář a dostane do 30 minut nabídku e-mailem.

Dejte si na čas a jakmile bude znát odpovědi na všechny otázky a dobře si promyslíte, co vlastně hledáte. Nečekejte už na nic, vyberte vhodného makléře / poradenskou agenturu, která Vám pomůže bez provize a s chutí do toho. Pokud jste udělali dobře domácí úkol a víte, co přesně hledáte a proč, neuděláte chybu a správnou kanceláře k pronájmu za krátko najdete.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Pražské kanceláře

Nemáte čas?

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku.

Nabídky do 30 minut

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři:

Pronájem 300 kanceláří Praha Pronájem kanceláře Praha

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »