Kanceláře v Praze





Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Kanceláře Palmovka, Praha 8

typ budovy: A- cena m2: 240 Kč
Pronájem kanceláří Palmovka, praha 8

Kanceláře Praha 8 za skvělou cenu!: Představujeme moderní a výborně dopravně i cenově dostupný pronájem kanceláře Praha 8. K dispozici je 6 nadzemních kancelářských podlaží. Vnitřní systém příček rozděluje podlaží na jednotlivé kanceláře. Na každém patře je soubor kanceláří k pronájmu pod samostatným uzamčením. Doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Ke koupališti, Praha 8

typ budovy: A- cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Ke koupališti, praha 8

Nádherné kanceláře k pronájmu Praha 8 se nachází v přízemí + na prvním patře rohové, cihlové budovy, na adrese Praha 8, Kobylisy - ulice Ke koupališti. Tento reprezentativní kancelářský prostor zahrnuje celkem 10 kanceláří, 2 sklady, 3 jednací místnosti. Doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Sokolovská, Praha 8

typ budovy: A cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Sokolovská, praha 8

Kanceláře v reprezentativním office centru, 78,2m2. Prostory v 1.patře budovy s centrální recepcí a ostrahou, možnost parkování. V prostorách je klimatizace (regulovatelná) , otvíratelná okna, vnitřní žaluzie, nová výmalba a koberce, strukturovaná kabeláž. Kanceláře k pronájmu Praha 8 ve výborné lokalitě - doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Žertvách, Praha 8

typ budovy: A cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Na Žertvách, Praha 8

Kanceláře k pronájmu Praha 8 nabízíme v moderním office centru,u metra Palmovka. Dispozičně 9 místností, zázemí - kuchyňka, WC. Lze upravit i jako open space. 1. patro moderní budovy ve vysokém standardu provedení i služeb, recepce, 24 hodinová ostraha,regulovatelná klimatizace, podzemní parkování k dispozici, prostory jsou děleny skleněnými příčkami.

Zaslat poptávku

Kanceláře Křižíkova, Praha 8

typ budovy: B cena m2: 200 Kč
Pronájem kanceláří Křižíkova, Praha 8

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory ve druhém patře domu na Praze 8 Karlín, ulice Křižíkova. Jedná se o samostatné kanceláře, jedna s rozlohou 26,5m2 ( 1 místnost ) a druhá o rozloze cca 50m2 ( dvě místnosti ) - lze pronajímat dohromady i zvlášť. Na chodbě je k dispozici společná kuchyňka a sociální zařízení ( sprcha, wc ) Na podlahách jsou koberce, topení ústřední. Skvělá dostupnost MHD.

Zaslat poptávku

Kanceláře Sokolovská, Praha 8

typ budovy: B cena m2: 240 Kč
Pronájem kanceláří Sokolovská, Praha 8

Pronájem kanceláří Praha 8 nabízíme pěkné a světlé v druhém patře cihlového domu v Praze 8 - Karlín. Jedná se o prostory s celkovou výměrou 127m2, které jsou rozděleny na 5 místností. Tři kanceláře jsou vzájemně propojeny a dvě jsou oddělené. Všechny místnosti mají svůj samostatný vchod.

Zaslat poptávku

Kanceláře Čimická, Praha 8

typ budovy: B+ cena m2: 170 Kč
Pronájem kanceláří Čimická, Praha 8

Kanceláře k pronájmu Praha 8 - 4+1, s terasou na jižní straně, 2 garážemi umístěnými v suterénu objektu, jsou umístěny v nové vile se zahradou v ulici Čimická, nedaleko Čimického háje, botanické zahrady, s výhledem na trojskou kotlinu, Stromovku, Pražský hrad a s výborným dopravním spojením do centra.

Zaslat poptávku

Kanceláře Šaldova, Praha 8

typ budovy: A cena m2: 320-350 Kč
Pronájem kanceláří Šaldova, Praha 8

Krásné, moderní a nové kanceláře k pronájmu Praha 8 jsou situovány u metra Křižíkova. Dispozice nabízí 3-15 kanceláří, chodby, kuchyňku, sociální zařízení, sklad. V chodbách a kancelářích jsou položeny plovoucí podlahy, v kuchyňce a soc. zázemí dlažba. Kanceláře jsou velmi pěkné a reprezentativní, orientovány na jih.

Zaslat poptávku

Kanceláře Dopraváků, Praha 8

typ budovy: B+ cena m2: 260 Kč
Pronájem kanceláří Dopraváků, Praha 8

Představujeme kancelářské prostory k pronájmu Praha 8 s celkovou výměrou 630m2. Součástí prostor je showroom 295m2 a sklad 335m2. Prostory se nachází v přízemí zděné budovy. K dispozici je WC a kuchyňka. Dobrá dopravní dostupnost (15 minut na metro Kobylisy).

Zaslat poptávku

Kanceláře Drahobejlova, Praha 8

typ budovy: B cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Drahobejlova, Praha 8

Krásné a nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu na Praze 8 vřele doporučujeme zejména díky krásnému interiéru působícímu velmi reprezentativně, možnosti parkování, světlému prostoru, velmi dobré ceně a kvalitě a ochotě majitele vyjít v mnoha případech vstříc. Výborná dostupnost!

Zaslat poptávku

Kanceláře Zenklova, Praha 8

typ budovy: A- cena m2: 220 Kč
Pronájem kanceláří Zenklova, Praha 8

Nabízíme kanceláře k pronájmu v atraktivní lokalitě Prahy 8, ul. Zenklova. Jedná se o prostor typu Open Space o celkové ploše 90m2. Ideální pro call centrum, IT firmy. Samozřejmostí je možnost dopronajmutí i menších samostatných místností. Vřele doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Křižíkova Šaldova, Praha 8

typ budovy: B cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Šaldova, Praha 8

Dovolujeme si vám nabídnout kanceláře v Praze 8 o celkové výměře 108m2. Kanceláře se nachází ve 3. patře domu s výtahem. Prostor je vybaven kuchyňským koutem, k dispozici je plné sociální zázemí (sprchový kout, privátní WC). Plynové topení, na podlahách jsou koberce. Jsou zde rozvody telefonu, internetu a PC sítě.

Zaslat poptávku

Kanceláře Prvního Pluku, Praha 8

typ budovy: B cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Prvního Pluku, Praha 8

Nabízíme Vám moderní kanceláře k pronájmu v blízkosti Florence, na pomezí Prahy 1 a Prahy 8. Ideálně dopravně dostupné. Jedná se o dvě místnosti o celkové výměře 52,18 metru. Ve dvoře jsou k dispozici za úhradu parkovací místa. Prostory jsou vybaveny kompletní strukturovanou kabeláží, rozvodem počítačové sítě, elektronickým zabezpečovacím zařízením včetně kamerového systému

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Žertvách, Praha 8

typ budovy: B cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Na Žertvách, Praha 8

Kanceláře k pronájmu Praha 8 jsou umístěny v administrativní budově. Dopravní spojení výborné, v objektu jsou podzemní garáže. Velmi dobrá dostupnost i MHD (tramvaj, bus, metro B Palmovka). Objekt je vybaven kompletní strukturovanou kabeláží, zabezpečení jak elektronické, tak i 14-ti hodinovou fyzickou ostrahou.

Zaslat poptávku

Kanceláře Thámova, Praha 8

typ budovy: A cena m2: 330 Kč
Pronájem kanceláří Thámova, Praha 8

Pronájem kanceláří je v 1. patře moderní administrativní budovy v Praze 8 - Karlín, v blízkosti zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova. K dispozici jsou open plan prostory, které nabízejí možnost variabilního členění, kuchyňka a toalety. Doporučujujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Křižíkova Amazon Court, Praha 8

typ budovy: B+ cena m2: 260 Kč
Pronájem kanceláří Křižíkova, Praha 8

Představujeme krásně světlé, půdní kanceláře k pronájmu v Křižíkově ulici, nedaleko stanice metra a s veškerou občanskou vybaveností. Kanceláře jsou členěny do 4 místností, wc, koupelny a kuchyňky. Krásný vstup a reprezentační vzhled kanceláří působí výborným dojmem. Vřele doporučujume!

Zaslat poptávku

Kanceláře U Balabenky, Praha 8

typ budovy: B cena m2: 380 Kč
Pronájem kanceláří U Balabenky, Praha 8

Představujeme krásný a malometrážní pronájem kanceláře na Praze 8 - u stanice metra Palmovka. tento objekt má vlastní parkoviště před budovou. Je zabezpečen alarmem, a v budoucnu bude opatřen kamerovým systémem. Kancelář je vybavena telefoní linkou, a přístupem na internet. Ke kanceláři patří společná kuchyňka, WC a chodba.

Zaslat poptávku

Kanceláře Sokolovská, Praha 8

typ budovy: A cena m2: 310-340 Kč
Pronájem kanceláří Sokolovská, Praha 8

Nádherné, kancelářské prostory vysoké kvality situované v areálu tvořeném pěti objekty ihned vedle metra Invalidovna.Kancleáře jsou snadno dostupné a s možnost flexibilního uspořádání, světlá výška kancelářských prostor a chodeb 3 m, individuální regulace teploty v každé místnosti, otevíratelná okna, zdvojené podlahy, ISDN telefonní linky, kuchyňka v každé jednotce.

Zaslat poptávku

Kanceláře Pod sídlištěm, Praha 8

typ budovy: A- cena m2: 310 Kč
Pronájem kanceláří Pod sídlištěm, Praha 8

Kanceláře k pronájmu jsou situovány nedaleko metra Kobylisy jen několik metrů od tramvajové zastávky. Podzemní garáže, flexibilní prostor, samostatné WC a kuchyňka u každé jednotky, veškeré sítě, podhledy, koberce, plovoucí podlaha… vřele doporučujeme!

Zaslat poptávku

Šetřete váš čas!

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku

Nabídky do 30 min.
BEZ PROVIZE

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři nabízející pronájem kanceláří v Praze:

Pronájem kanceláře v Praze Pronájem kanceláře Praha Pronájem nebytových prostor Praha

O nás - největší nabídka pronájmů kanceláří v Praze:

Kompletně bez provize pro vás zprostředkujeme pronájem kanceláře ve více než 400 business centrech v Praze. Naše služby jsou pro vás zdarma a jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí nám pouze zavolat nebo poslat e-mail a my vám do 30 minut připravít kompletní nabídku kanceláří.

Kromě pronájmů kanceláří nabízíme i poradenské služby v rámci komerčních pronájmů v Praze. Nebojte se nás kdykoli oslovit, jsme tu pro vás.

Jaké kancelářské pronájmy poskytujeme:

1. Pronájmy vybavených i nevybavených kanceláří v Praze

V nabídce máme všechny druhy kanceláří od vybavených, přes částečně vybavené, až po open space tisícimetrové kanceláře. Pokud víte co hledáte, oslovte nás s poptávkou a zbytek zařídíme my do 30 minut.

2. Zprostředkování virtuálních kanceláří v Praze

Potřebujete třeba virtuální pronájem kanceláře Praha 4, kde by se vám starali o poštu, příchozí telefonní hovory a třeba také e-mailovou komunikaci? Umíme nabídnout všechny varianty pro uspokojení vašich potřeb.

3. Coworking a sdílená kancelář Praha

Coworking a sdílenou kancelář umíme nabídnout ve více jak 30 centrech v Praze. Kancelář u nich začíná již od několika set koruna měsíčně a využívat ji můžete libovolně podle vašich časových a operativních představ.

4. Registrace sídla vaší společnosti v Praze

Sídlo vaší společnosti zařídíme stejně rychle jako třeba pronájem kanceláře Praha 8 do několika hodin, maximálně dní. Stačí nám pouze zadat vybranou lokalitu a typ budovy, ve které byste sídlo chtěli. Zbytek můžete nechat na nás.

5. Zasedací místnosti a Meeting rooms

Hledáte dočasnou kancelář na uspořádání schůzky nebo zasedací místnost (meeting room) pro libovoný počet klientů od 2 do 1000 klientů? Nabídneme a zařídíme pro vás kompletní služby na klíč i s organizací a produkcí.


Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »