Kanceláře v Praze

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Kanceláře Praha 4 Kačerov

typ budovy: A     cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Praha 4 - Kačerov

Aktuálně nejzajímavější pronájem kanceláře Praha 4. Nabízíme desítky i stovky metrů v kancelářské budově AMA Kačerov ihned na metru stejného jména. Vřele doporučujeme prohlídku, budete nadšeni.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře BB Centrum / South Point, Praha 4

typ budovy: A     cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Praha 4

Nabízíme v áčkové budově nestandardně kanceláře již od 100m2. Kanceláře k pronájmu South Point poblíž BB Centra jsou velmi dobře dostupné, moderní, reprezentativní a za skvělou cenu. Vřele doporučujeme prohlídku, budete nadšeni. Naše služby jsou bez provize.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Na Pankráci, Praha 4

Typ budovy: A-, Cena za m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Na Pankráci, Praha 4

Představujeme vám pronájem kanceláří na Praze 4 ulici Na Pankráci několik desítek metrů od stanice metra Pražské povstání – linka C. Kanceláře k pronájmu jsou za velmi zajímavou cenu a jsou částečně vybavené.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Prague Gate Praha 4

typ budovy: A     cena m2: 340 Kč
Pronájem kanceláří Praha 4

Pronájem jedné z nejmodernějších kancelářských budov Prague Gate. Jde o první business center budovu, kterou spatříte pokud vjedete do Prahy dálnicí D1. Vysokopodlažní kancelářská budova k pronájmu ční nad Chodovem a nabízí kompletní služby a vybavení áčkových budov. Pojďme spolu na prohlídku, budete nadšeni a my vám pomůžeme dohodnout výhodné podmínky.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Pražského povstání, Praha 4

Typ budovy: A, Cena za m2: od 300 Kč
Pronájem kanceláří Praha 4

Nabízíme Vám k pronájmu moderní kanceláře na metru Pražského povstání, několik stovek metrů od Vyšehradu, jednu stanici metrem od Pankráce a 5 minut cesty od centra hlavního města. Vřele doporučujeme prohlídku.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Antala Staška, Praha 4

Typ budovy: A, Cena za m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Praha 4

Představujeme velmi oblíbený pronájem kanceláří na ulici Antala Staška, Praha 4. Zajímavě řešená budova East Building je výborně dostupná nejen MHD, ale taky osobními auty díky nedaleké Jižní Spojce. Vřele doporučujeme prohlídky díky zajímavému poměru kvalita/cena. Náš tip.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Pražského povstání, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Pražského Povstání, Praha 4

Náš tip: Pronájem kanceláře Praha 4 v ulici Na Pankráci se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 - Pankrác. Kanceláře jsou výborně dopravně dostupné (metro C „Pražského povstání“), v blízkosti centra a okolní občanská vybavenost vytvářejí ideální prostředí pro Vaši obchodní činnost. Pronájem kanceláří nedaleko Vyšehradu vřele doporučujeme.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře City Green Court, Pankrác Praha 4

typ budovy: A cena m2: 300-350 Kč
Pronájem kanceláří Pražského Povstání, Praha 4

Náš tip: Představujeme vám opravdu zajímavý pronájem kanceláří na Pankráci. Jde asi o nejmodernější budovu v naší nabídce, skvěle dostupnou na MHD a dálnici D1, ale hlavně se skvělou okolní, občanskou vybaveností. Vřele doporučujeme prohlídku, určitě budete nadšeni.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Vyšehrad, Praha 4

Typ budovy: A, Cena za m2: 300 Kč
Pronájem kanceláří Vyšehrad, Praha 4

Představujeme moderní kanceláře přímo na metru Vyšehrad. Další devizou kancelářské budovy jsou moderní prostory se všemi sítěmi, částečné vybavené, občanská vybavenost v okolí a samozřejmě zajímavý poměr kvalita / cena. Doporučujeme prohlídku. Prosíme o zaslání poptávky.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Budějovická, Praha 4

typ budovy: A- cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Budějovická, Praha 4

Nabízíme vám kvalitou i cenou zajímavý pronájem kanceláří Budějovická Praha 4. Kancelářská budova se nachází nedaleko stanice metra Budějovická na ulici Antala Staška. Vřele doporučujeme prohlídku, určitě si vyberete. Prosíme o zaslání poptávky.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Pankrác - B3 Centrum, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Budějovická, Praha 4

Představujeme velmi zajímavý pronájem kanceláří na pražském Pankráci. Budova je skvěle umístěná ihned na metru a vedle obchodního centra Arkády. Výborná občanská a obchodní vybavenost je samozřejmostí. Doporučujeme prohlídku.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře City Tower Pankrác, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 280–300 Kč
Pronájem kanceláří Pankrác, Praha 4

Nabízíme výhodný pronájem kanceláří v nové a v blízkosti metra Pankrác postavené kancelářské budově. Kanceláře jsou umístěny v jedné z nejprestižnějších obchodních zón Prahy 4 a nabízí svým uživatelům moderní a kvalitní kancelářské prostory ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

Zaslat poptávku

Kanceláře Podolí, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 260-280 Kč
Pronájem kanceláří Podolí, Praha 4

Dovolujeme si nabídnout kancelářské prostory v 1. patře domu v rezidenční vilové lokalitě, v dosahu MHD (stanice metra Pražského povstání) a komerčního centra Pankrác. Kancelářské prostory jsou vybaveny kuchyňkou, klimatizací a zabezpečovacím systémem. K pronájmu je možnost si dopronajmout podzemní parkovací stání.

Zaslat poptávku

Kanceláře Sinkulova, Praha 4

typ budovy: B cena m2: 220 Kč
Pronájem kanceláří Sinkulova, Praha 4

Kancelářský pronájem na Praze 4 v ulici Sinkulova je výborná volba pro malé a střední společnosti. Kanceláře jsou nově zrekonstruované v pěkném a čistém činžovním domě. Je možné flexibilně skládat celý kancelářský prostor a majitel je velmi vstřícný v čemkoli. Krásné a dobře dostupné kanceláře za výbornou cenu - doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Pod kajetánkou, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Pod kajetánkou, Praha 4

Nabízíme prostory v residenční, vilové lokalitě Praha 4 - Podolí, v zeleni, s nádherným výhledem na Pražský hrad, Vyšehrad, řeku Vltavu, v dosahu komerčního centra Pankrác. Prostory jsou vhodné pro kancelářské účely, ale mohou sloužit též jako reprezentativní zasedací kanceláře. Pronájem kanceláří vysoké kvality - doporučujem. Parkování v ulici zdarma!

Zaslat poptávku

Kanceláře Hvězdova, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 380-420 Kč
Pronájem kanceláří Hvězdova, Praha 4

Reprezentativní kancelářské prostory s nádherným výhledem na Prahu, v centru administrativních budov nabízí komfort a reprezentativnost pro váš bussines. Lokalita těch kanceláří je vyjímečná svou skvělou dostupností jak do centra Prahy, tak na pražský obchvat. Kanceláře k pronájmu Praha 4 na výborné lokalitě.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Pankráci, Praha 4

typ budovy: A- cena m2: 250-270 Kč
Pronájem kanceláří Na Pankráci, Praha 4

výborně umístěné kanceláře ihned vedle metra Pražského povstání. K dispozici mnoho kanceláří o rozměrech cca 36 - 60 m2, kuchyňka, WC, zasedací místnosti, nový koberec, plovoucí podlaha, recepce 24/7, registrací sídla společnosti, garážová stání, ihned k nastěhování, délka smlouvy flexibilní. Velmi doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Pujmanové, Praha 4

typ budovy: A- cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Pujmanové, Praha 4

Moderně a nově zrekonstruované kanceláře mají skvělou plohu v Pujmanové ulici na Pankráci. Jsou lehce dostupné na metro – stanice "C" Pankrác 300 m chůze ana D1, která je přes jednu křižovatku. Parkování je zajištěno ZDARMA pro neomezený počet vozidel ihned vedle budovy. krásné prostory - doporučujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Doudlebská, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 280-310 Kč
Pronájem kanceláří Doudlebská, Praha 4

Moderní administrativní budova nabízí k pronájmu klimatizované kancelářské prostory s možností variabilním uspořádáním kanceláří. Dále nabízí recepci, parkovací stání a restauraci. Lokalita je vyjímečná svou dopravní (metro Pankrác, dálnice D1 a občanskou vybaveností (obchodní dům Arkády, restaurace,...)

Zaslat poptávku

Kanceláře Zelený Pruh, Praha 4 Krč

typ budovy: A cena m2: 300-330 Kč
Pronájem kanceláří Zelený Pruh, Praha 4

Atypicky řešené kanceláře se nachází v administrativní budově, která je vybavena vstupní halou s recepcí, poštovní podatelnou,skladovými prostory, konferenční místností s projekcí a parkovacím stáním. K dispozici je vlastní kuchyňka a toalety. Open space - v lokalitě je výborná dopravní obslužnost, metra C Budějovická. Moderní centrum - výborná cena!

Zaslat poptávku

Kanceláře Čerčanská, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 320-350 Kč
Pronájem kanceláří Čerčanská, Praha 4

Nabízíme prostorné, světlé a reprezentativní kancelářské prostory v přízemí budovy s možností výměry od 15 do 50 m2, garážového nebo venkovního stání. Součátí pronájmu je také kuchyňská linka a toalety. Kanceláře se nachází nedaleko metra Kačerov. Jedná se o velmi žádanou lokalitu díky poloze objektu.

Zaslat poptávku

Kanceláře Vyskočilova, Praha 4 Michle

typ budovy: A cena m2: 330-360 Kč
Pronájem kanceláří Vyskočilova, Praha 4

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi pěkné kanceláře nacházející se v 7.patře administrativní budovy s možností využítí centrální recepce. Vybavení kanceláře nabízí kobercové dlaždice, dvojité podlahy, vstup na magnetické karty, klimatizaci, 24hodinová ostraha. Výborná dopravní obslužnost. K nastěhování ihned.

Zaslat poptávku

Kanceláře Budějovická, Praha 4 Krč

typ budovy: A cena m2: 310-340 Kč
Pronájem kanceláří Budějovická, Praha 4

Nabízíme kancelářské prostory na velmi lukrativním místě v Praze, v nově postavené administrativní budově na Praze 4. Kancelářské prostory jsou klimatizované, s možností otevření oken, snížené podhledy. Možnost pronájmu garážového stání s 24hodinovou ostrahou. Veškerá občanská vybavenost v dosahu pár minut chůze, metro C Budějovická 50 m, pražský okruh.

Zaslat poptávku

Kanceláře Lomnického, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 330-350 Kč
Pronájem kanceláří Lomnického, Praha 4

Reprezentativní kancelářské prostory se nachází v 6.patř v nové admnistrativní budově. Součástí vybavení kanceláří je recepce, kuchyňka, toalety, klimatizace, otevíratelná okna. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu s plnou dopravní (metro C, pražský okruh, D1) a občasnkou vybaveností /restaurace, kavárny, potraviny, obchody, pošta). Nyní akční ceny!

Zaslat poptávku

Kanceláře Chodov, Praha 4

typ budovy: A+ cena m2: 340-410 Kč
Pronájem kanceláří Chodov, Praha 4

Kanceláře k pronájmu Praha 4 - komplex 12ti administrativních budov s relaxační zónou plnou stromů, potůčků, fontánek,restaurací, kaváren, fitness ,zdravotní kliniku… Každá z budova má recepci, neomezný přístup, zabezpečení vnitřích sítí, klimatizace. Jedná se o velmi prestižní lokalituv Praze, s výbornou dostupností do centra Prahy a na dálnci D1

Zaslat poptávku

Kanceláře Antala Staška, Praha 4

typ budovy: B+ cena m2: 250-300 Kč
Pronájem kanceláří Antala Staška, Praha 4

Kanceláře k pronájmu Praha 4 o celkové výměře 322 m2 v nové administrativní budově se nachází nedaleko metra Budějovická, Praha 4 - Krč, ulice Antala Staška. Nyní jako open space se 2 WC, přípravou pro kuchyňku a serverovnou. Vše klimatizováno. V objektu je recepce, jídelna, možnost vyhrazeného parkování.

Zaslat poptávku

Kanceláře Antala Staška, Praha 4

typ budovy: B cena m2: 190-240 Kč
Pronájem kanceláří Antala Staška, Praha 4

Skvělá cena - Kancelářské prostory o velikosti 337,7m2,ve druhém patře, řešené jaké open space. Kanceláře jsou vybaveny koberci, žaluziemi, PC sítí, tel. linkami.V přízemí budovy se nachází vstupní hala s recepcí (24hodinový provoz), 2 výtahy. Jedná se o velmi žádanou lokalitu s veškerou občanskou a dopravní obslužností.

Zaslat poptávku

Kanceláře Budějovická, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 330-360 Kč
Pronájem kanceláří Budějovická, Praha 4

Administrativní komplex kanceláře k pronájmu s možností flexibilního a dispozičního uspořádání. Díky poloze, občanské vybavenosti a dopravní obsluze (metro C, dálnice D1,…) se jedná o velmi žádaný objekt. V kancelářích objetku se nachází recepce, kuchyňská linka vč. spotřebičů, kanceláře jsou vybaveny koberci, klimatizací, telekomunikačními kabely.

Zaslat poptávku

Kanceláře Jeremenkova, Praha 4

typ budovy: B cena m2: 230-260 Kč
Pronájem kanceláří Jeremenkova, Praha 4

Vřele doporučujeme.Malé dvoupodlažní administrativní centrum, nabízí několik volných kancelářských prostor ve dvou patrech, od 16 do 168 m2. Zázemí budovy je vstupní recepce, kamerový zabezpečovací systém, možnost parkování. Příjemné prostředí. Lokalita - klidné prostředí, vilová zástavba, dobrá dopravní obslužnost. Výborná cena!!!

Zaslat poptávku

Kanceláře Vyskočilova, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 320-360 Kč
Pronájem kanceláří Vyskočilova, Praha 4

Velmi moderní bussines centrum s 24 hod ostrahou objektu, s centrální recepcí, reprezentativním lobby, kantýnou, parkovacím stáním a o 4 trubkový fan coil systémech. Flexibilní uspořádání kanceláří umožňuje mít prostory dle svých představ. Jedná se o velmi prestižní centrum pro vaší firmu. Lokalita - metro C Budějovická, Pražský okruh, dálnice D1.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Pankráci, Praha 4

typ budovy: B cena m2: 270-320 Kč
Pronájem kanceláří Na Pankráci, Praha 4

Super cena x lokalita. Nabízíme k pronájmu kancelářké prostory v administrativní budově, přímo na metru Pražského povstání. Jedná se o kanceláře s vlastním zázemím WC a sprchy. V objektu se nachází vstupní recepce, ostraha, výtah, možnost krátkodobého pronájmu zasedacích místností, digitální telefonní ústředna, internet, PC síť.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Strži, Praha 4 Pankrác

typ budovy: A cena m2: 330-360 Kč
Pronájem kanceláří Na  Strži, Praha 4

Nabízíme pronájem kanceláří v moderně postavené budově přímo na metru Pankrác, v těsné blízkosti OC Arkády. Budova, ve které se nacházejí tyto kancelářské prostory nabízí, centrální recepci, 8 vysokorychlostních výtahů, klimatizaci.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Pankráci, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 330 Kč
Pronájem kanceláří Na Pankráci, Praha 4

Kanceláře k pronájmu se nachází ve zcela nové a moderní budově ihned naproti OC Arkády a tudíž na stanici metra Pankrác - C. Krásné, flexibilní kancelářské plochy nabízejí vysokou variabilitu prostoru a reprezentativní interiéry. Parkování v budově, 24/7 recepce, D1 ihned za budovou,... výborná volba.

Zaslat poptávku

Kanceláře Budějovická, Praha 4

typ budovy: B cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří Budějovická, Praha 4

Nízkonákladové kanceláře umístěné mezi stanicemi metra Pankrác a Budějovická. Pronájem kancleáří nabízí vynikající majitel, vycházející vstříc nájemníkům. Flexibilní prostory, možnost parkování zdarma, součást retail zóny, reprezetnativní prostory,… velmi dobrá cena.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Pankráci, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 260 Kč
Pronájem kanceláří Na Pankráci, Praha 4

Pronájem kanceláří Praha 4 Pražského Povstání představuje kanceláře, které jsou bezkonkurenční svou polohou, vybavením interiérů a vysokou variabilitou. Kancelářské plochy poskytují částečné vybavení

Zaslat poptávku

Kanceláře Kavčí Hory, Praha 4

typ budovy: A cena m2: 320-350 Kč
Pronájem kanceláří Kavčí Hory, Praha 4

nová, administrativní budova na Kavčích Horách dominuje Pankráckému vrchu. Kanceláře jsou velmi reprezentativní a interiér moderní. Všechny pronájmy kanceláří nabízí vysokou flexibilitu vnitřního rozvržení a výbornou světlost. Vřele nabízíme jako reprezentativní kancelářský prostor.

Zaslat poptávku

Šetřete váš čas!

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku

Nabídky do 30 min.
BEZ PROVIZE

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři nabízející pronájem kanceláří v Praze:

Pronájem kanceláře v Praze Pronájem kanceláře Praha Pronájem nebytových prostor Praha

O nás - největší nabídka pronájmů kanceláří v Praze:

Kompletně bez provize pro vás zprostředkujeme pronájem kanceláře ve více než 400 business centrech v Praze. Naše služby jsou pro vás zdarma a jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí nám pouze zavolat nebo poslat e-mail a my vám do 30 minut připravít kompletní nabídku kanceláří.

Kromě pronájmů kanceláří nabízíme i poradenské služby v rámci komerčních pronájmů v Praze. Nebojte se nás kdykoli oslovit, jsme tu pro vás.

Jaké kancelářské pronájmy poskytujeme:

1. Pronájmy vybavených i nevybavených kanceláří v Praze

V nabídce máme všechny druhy kanceláří od vybavených, přes částečně vybavené, až po open space tisícimetrové kanceláře. Pokud víte co hledáte, oslovte nás s poptávkou a zbytek zařídíme my do 30 minut.

2. Zprostředkování virtuálních kanceláří v Praze

Potřebujete třeba virtuální pronájem kanceláře Praha 4, kde by se vám starali o poštu, příchozí telefonní hovory a třeba také e-mailovou komunikaci? Umíme nabídnout všechny varianty pro uspokojení vašich potřeb.

3. Coworking a sdílená kancelář Praha

Coworking a sdílenou kancelář umíme nabídnout ve více jak 30 centrech v Praze. Kancelář u nich začíná již od několika set koruna měsíčně a využívat ji můžete libovolně podle vašich časových a operativních představ.

4. Registrace sídla vaší společnosti v Praze

Sídlo vaší společnosti zařídíme stejně rychle jako třeba pronájem kanceláře Praha 8 do několika hodin, maximálně dní. Stačí nám pouze zadat vybranou lokalitu a typ budovy, ve které byste sídlo chtěli. Zbytek můžete nechat na nás.

5. Zasedací místnosti a Meeting rooms

Hledáte dočasnou kancelář na uspořádání schůzky nebo zasedací místnost (meeting room) pro libovoný počet klientů od 2 do 1000 klientů? Nabídneme a zařídíme pro vás kompletní služby na klíč i s organizací a produkcí.


Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »