Kanceláře v Praze

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláře Praha 1 Národní třída

Typ budovy: A-, Cena za m2: 320 Kč
Kanceláře Praha 1

Představujeme pronájem kanceláře Praha 1 v nově zrekonstruovaném business centru na Praze 1 Národní třídě. Skvělá lokalita, výborná dostupnost a zajímavá cena zaručuje Vaší plnou spokojenost. Doporučujeme Vám prohlídku, budete nadšeni. BEZ provize.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Burzovní Palác Náměstí Republiky Praha 1

Typ budovy: A, Cena za m2: 320 Kč
Kanceláře Praha 1

Notoricky známá ✅ kancelářská budova Burzovního Paláce nabízí malometrážní kanceláře od 8 m2 až po velké kancelářské celky a velikosti 1.000 m2. Budete nadšeni lokalitou, dostupností, reprezentativní adresou a také cenou. Vřele doporučujeme prohlídku. Naše služby jsou bez provize.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Václavské náměstí – Dům Módy, Praha 1

Typ budovy: A-, Akční cena m2: od 270 Kč
Kanceláře Praha 1

Nabízíme ojedinělý a momentálně velmi výhodný pronájem kanceláří na Václavském náměstí. Budova k pronájmu se nachází přímo vedle sochy svatého Václava a prošla kompletní rekonstrukcí. Vřele doporučujeme prohlídku, určitě si vyberete. BEZ provize.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Klimentská, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena m2: od 245 Kč
Kanceláře Praha 1

POZOR akční nabídka. Exkluzivně a bez provize zprostředkujeme pronájem 81 m2 V centru Prahy 1 v Klimentské ulici. Jde o nádherné a světlé prostory za skvělou cenu 270 Kč/m2. Dejte nám možnost vzít vás na prohlídku, budete nadšeni. Těšíme se na kontakt s Vámi – pracujeme bez provize.

Zaslat poptávku Novinka

Coworking a Vybavené kanceláře Albatros Národní Praha 1

Typ budovy: A, Cena za m2: 350+ Kč
Kanceláře Praha 1

Nabízíme k pronájmu aktuálně nejvíce zajímavé kanceláře k pronájmu ✅ v business centru Albatros na Národní třídě. Nově v nabídce, výborně dostupné, za skvělou cenu a nejmodernější v Praze. To jsou superlativa Albatrosu. Doporučujeme prohlídku. Pracujeme bez provize.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Dětský Dům Na Příkopě Praha 1

Typ budovy: A-, Cena za m2: 340 Kč
Kanceláře Praha 1

Pyšně nabízíme kanceláře k pronájmu v moderní, reprezentativní a velmi dobře známé budově Dětský Dům v ulici Na Příkopě. Povedeně a moderně zrekonstruovaná kancelářská budově v centru Prahy 1 nabízí skvělou adresu, výbornou dostupnost, bezkonkurenční občanskou i obchodní vybavenost lokality a také velmi zajímavou cenu. Náš tip!

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Praha 1 Opletalova ulice

Typ budovy: A, Cena za m2: 300+ Kč
Kanceláře Praha 1

Nabízíme pronájem vybavený a servisovaných kanceláří v centru Prahy v Opletalově ulici nedaleko Václavského náměstí a Hlavního nádraží. Výborně dostupné business centre a skvělá cena za vybavené kanceláře řadí toto centrum mezi nejvíce poptávané v centru. Kromě vybavení nabízí také servis – administrativní pracovnice, tel. management, virtuální kancelář a starost o poštu. Vřele doporučujeme prohlídku, budete nadšeni.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Politických vězňů – Bredovský Dům, Praha 1

Typ budovy: A, Cena za m2: 250 Kč
Kanceláře Politických vězňů Praha 1

Představujeme pronájem 100 kanceláří ✅ v Praze, například v ulici Politických vězňů Praha 1. Kanceláře jsou skvěle dostupné MHD i autem. Moderně zrekonstruovaná budova nabízí kancelářské prostory od 50m do 2.000m a to za skvělou cenu. Doporučujeme osobní prohlídku, kterou ihned zařídíme.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Na Příkopě - Palác Broadway, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena za m2: 250 Kč
Kanceláře Na Příkopě - Palác Broadway, Praha 1

Představujeme moderní a výborně dostupné kanceláře v ulici Na Příkopě v Paláci Broadway. Notoricky známá budova a lokalita zaručují Vaši spokojenost i reprezentativní dojem z Vašeho sídla. Výborná cena v kombinaci s kvalitou kanceláří dělají z Paláce Broadway skvělou volbu.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Revoluční, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena za m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Revoluční, Praha 1

Představujeme pronájem kanceláří Praha 1 Náměstí Republiky. Kanceláře k pronájmu jsou skvěle dopravně dostupné, moderně zrekonstruované a za výbornou cenu. Registrace sídla a zajištění parkovaní je samozřejmostí. Vřele doporučujeme.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Na Příkopě, Praha 1

Typ budovy: A, Cena za m2: 290 Kč
Kanceláře Na Příkopě, Praha 1

Nabízíme pronájem kanceláří v ulici Na Příkopě v kancelářské budově Myslbek. Moderní budova se nachází na prestižní obchodní adrese, je výborně dostupná metrem a nabízí skvělý poměr kvalita / cena. Kanceláře již od 50m.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Opletalova ulice, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena za m2: 300 Kč
Kanceláře Opletalova ulice, Praha 1

Představujeme vám skvěle umístěný pronájem kanceláří na Praze 1 v Opletalově ulici. Budova k pronájmu se nachází cca 30m od Václavského náměstí a je tedy nejenom výborně dostupná, ale také na velmi reprezentativním místě v srdci metropole. Vřele doporučujeme prohlídku.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Václavské náměstí, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena za m2: 330 Kč
Kanceláře Václavské náměstí, Praha 1

Nepřehlédněte tyto skvěle umístěné kanceláře k pronájmu na rohu Václavského náměstí a Jindřišské ulice. Kromě skvělé dostupnosti a reprezentativního vzhledu, nabízí kancelářská budova také skvělý poměr kvalita / cena. Budete nadšeni.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Staré Město – Malé náměstí, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena za m2: 340 Kč
Kanceláře Malé náměstí, Praha 1

Představujeme opravdu krásné a velmi reprezentativní kanceláře v samém srdci Prahy 1. Kancelářská budova se nachází nedaleko Staroměstského náměstí s výbornou dostupností MHD a zároveň za velmi zajímavou cenu. Doporučujeme prohlídku.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Florence – Klimentská, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena za m2: 250-300 Kč
Kanceláře Florence – Klimentská, Praha 1

Představujeme opravdu krásně zrekonstruované kanceláře v blízkosti Florence. Kanceláře mají výbornou dostupnost a pyšní se kompletní občanskou vybaveností v okolí, včetně restaurací, kaváren, pošty,…apod. Vřele doporučujeme prohlídku.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Krakovská, Praha 1

Typ budovy: B-, Cena za m2: 240 Kč
Pronájem kanceláří Praha 1, Krakovská

Atraktivní pronájem kanceláří Praha 1, 100-600m2 s výbornou dopravní dostupností (3 min. na Václavské náměstí, metro Muzeum A a C). Prostorné kanceláře jsou centrálně vytápěné s parkovacím stáním ve dvoře objektu. Kanceláře k pronájmu jsou nově vymalované, vybavené novými koberci, plovoucími podlahami a 24/7 ostrahou.

Zaslat poptávku

Kanceláře Loretánské náměstí, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena m2: 330 Kč
Loretánské náměstí Praha 1

Nabízíme kanceláře k pronájmu v historickém cihlovém domě v centru Prahy, nedaleko Pražského hradu. V ceně jsou kuchyňka, sociální zařízení, telefonní i internetové připojení. Na podlahách jsou parkety. V budově je zabezpečovací systém, vstup na principu mikročipů, dále kamerový systém a nepřetržitá bezpečnostní služba - Pronájem kanceláří Praha. Doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře V Jámě, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena m2: 180-250 Kč
V Jámě Praha 1

Představujeme pronájem kanceláří v centru Prahy o rozloze 20–60 m2, vybavené i nevybavené kancelářským nábytkem pro 2–10 osob, dále přímou telefonní linkou a internetovým připojením. K dispozici je kromě kanceláře používání faxu, kopírovacího stroje, konferenční místnosti (velikost podle výběru velikosti) a vybavené kuchyňky.

Zaslat poptávku

Kanceláře V Celnici, Praha 1

Typ budovy: A, Cena m2: 300-330 Kč
V Celnici Praha 1

Kanceláře k pronájmu jsou umístěné ve čtvrtém patře moderní budovy v centru Prahy a nacházejí se v dosahu stanice metra B (Náměstí Republiky). Součástí prostor jsou toalety a kuchyňka, podlahy kanceláří jsou pokryty kobercem. V budově je k dispozici reprezentativní recepce, 3 výtahy a celodenní ostraha.

Zaslat Poptávku

Kanceláře Národní, Praha 1

Typ budovy: A-, Cena m2: 190 Kč
Národní Praha 1

Kancelářské prostory se nachází v 2. patře krásné secesní budovy s výtahem ihned naproti Národnímu divadlu a několik kroků od stanice metra Národní třída. Kanceláře k pronájmu jsou rozčleněny do 3 průchozích místností s možností připojení na internet a neomezený počet telefonních linek.

Zaslat poptávku

Kanceláře Husova, Praha 1

Typ budovy: A, Cena m2: 240-280 Kč
Pronájem kanceláří Husova, Praha 1

Velmi reprezentativní a výborně dostupné kancelářské prostory najdete v přízemí a 1. patře kompletně renovované historické budovy z 15. století. Kanceláře nabízí mimo jiné recepci 24/7, výtahy, klimatizaci, podlahové vytápění a příjemnou cenu. Vhodné pro společnosti hledající reprezentativní prostory - Pronájem kanceláří Praha

Zaslat poptávku

Kanceláře Soukenická, Praha 1

Typ budovy: A, Cena m2: 260-280 Kč
Pronájem kanceláří Soukenická, Praha 1

Kanceláře k pronájmu v Soukenické ulici jsou umístěné ve 2 budovách, jedné nové a druhé rekonstruované. Uvnitř objektu je krásné atrium s flexibilním uspořádáním kanceláří. Oblast patří k významným obchodním i finančním centrům Prahy 1. Klimatizace, vysokorychlostní výtah, recepce,... Doporučujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Malá štěpánská, Praha 1

typ budovy: B+ cena m2: 220 Kč
Pronájem kanceláří Malá Štěpánská, Praha 1

krásné, světlé kanceláře se nachází ve 4. patře nově zrekonstuovaného domu v centru Prahy. Vnitřní plochy kanceláří nabízí 3 místnosti včetně kuchyňky, koupelny a toalety. Součástí vybavení jsou tel. linky ISDN, tel. ústředna, žaluzie, … ihned na metru a zastávky tramvaje.

Zaslat poptávku

Kanceláře Hybernská, Praha 1

typ budovy: A- cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Hybernská, Praha 1

Pronájem kanceláří v Hybernské ulici je výbornou volbou pro společnosti poptávající samé srdce Prahy a vyžadující reprezentativní prostory. Krásné a zrekonstruované kancelářeské prostory nabízejí otevíratelná okna, topení, snížené podhledy se zabudovaným osvětlením, telefonní a internetové připojení. Součástí prostor je kuchyňka, WC a vlastní recepce.

Zaslat poptávku

Kanceláře Všehrdova, Praha 1

typ budovy: A- cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Všehrdova, Praha 1

Kanceláře se nachází v přízemí domu situovaného v centru Prahy, s výbornou dopravní dostupností MHD. K dispozici jsou kuchyňka a toalety. Tato atraktivní budova nabízí moderní, flexibilní kancelářské prostory vysoké kvality ve středu města Nájemce neplatí nikdy provizi. Výbroná volba kvalita/cena.

Zaslat poptávku

Kanceláře Národní, Praha 1

typ budovy: B+ cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Národní, Praha 1

Kanceláře k pronájmu se nachází v 5. patřed historické budovy s výhledem Prahy v blízkosti Národního divadla. Stanice metra Národní třída je v docházkové vzdálenosti. Prostory k pronájmu jsou tvořeny třemi místnostmi s plovoucími podlahami a otevíratelnými okny s vnitřními žaluziemi.K dispozici je společné sociální zařízení a kuchyňka na patře

Zaslat poptávku

Kanceláře Odboru, Praha 1

typ budovy: B+ cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Odboru, Praha 1

Reprezentativní kancelářské prostory v přízemí domu po rekonstrukci, pár kroků od Karlova náměstí. Prostor tvoří 2 kanceláře, skladový prostor, kuchyňský kout, WC. Koberce, elektrické topení. Vysoké stropy a kvalitní interiéry - vhodnénapříklad pro advokátní kanceláře nebo notářství.

Zaslat poptávku

Kanceláře Opletalova, Praha 1

typ budovy: B+ cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří Opletalova, Praha 1

Krásné a prostorné kanceláře se nachází v prvním patře zrekonstruované historické budovy v blízkosti Hlavního nádraží (trasa metra C). Kanceláře k pronájmu tvoří 3 místnosti s vysokými stropy a se zachovalými původními prvky. Kanceláře jsou vybavené osvětlením, koberci, počítačovou síří, telefony a internetovým připojením. Doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Politických věznů, Praha 1

typ budovy: A- cena m2: 340 Kč
Pronájem kanceláří Politických vězňů, Praha 1

Výborně situované kancelářské prostory ve 3. patře obchodně-nákupního a administrativního centra cca minutu chůze od stanice metra A/C Muzeum. Místnosti jsou vybaveny zajímavými, kruhovými okny s výhledem do prosvětlené pasáže. V budově jsou 2 výtahy, ústřední vytápění a vzduchotechnika. Kanceláře jsou standardně vybaveny.

Zaslat poptávku

Kanceláře Soukenická, Praha 1

typ budovy: A cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Soukenická, Praha 1

Krásné, světlé a otevřené kanceláře jsou umístěné ve dvou patrech mezonetového prostoru. Dohromady tvoří 100 m2 s velkou místností a menší galerií. 5 minut chůze od metra a tramvaje Náměstí Republiky. Kanceláře jsou ve dvoře renovované budovy s novým výtahem. Vybavení: parkety, koberce, kuchyňky s barem, 2 koupelny, sklad. Doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Klimentská, Praha 1

typ budovy: A- cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Klimentská, Praha 1

Velmi reprezentativní kancelářské prostory cca 95 m2 v 1. patře nově zrekonstruované budovy nedaleko hotelu Hilton (nájezd na magistrálu Brno / Teplice) Telefonní linky, 24/7 recepce, zabezpečovací systém a nový výtah. Vysoké stropy, nový koberec/plovoucí podlaha, propojené kanceláře,... opravdu krásné prostory!

Zaslat poptávku

Kanceláře Národní, Praha 1

typ budovy: B+ cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Národní, Praha 1

Nabízíme kanceláře s terasou v nejvyšším patře historické budovy s výhledem na panorama Prahy v blízkosti stanice metra Národní třída. Prostory tvoří tři místnosti vybavené klimatizací. Původní parkety, kachlová kamna a dveřní zárubně upomínají na časy první republiky. Non-stop recepce, výtah, vlastní WC a kuchyňka. K dispozici reprezentativní prostory ve třetím patře k pořádání konferencí.

Zaslat poptávku

Kanceláře Purkyňova, Praha 1

typ budovy: B+ cena m2: 285 Kč
Pronájem kanceláří Purkyňova, Praha 1

Kanceláře na Praze 1 jsou umístěné v 1. patře administrativního komplexu, který se skládá ze dvou budov spojených působivým atriem, podél něhož prochází veřejná pasáž s obchody a kavárnou. Původní stavba se nachází přímo u stanice metra Národní třída (trasa B) a zastávky tramvají. Vybavení zahrnuje zdvojené podlahy, koberce, osvětlení v podhledech a plastová otevíratelná okna.

Zaslat poptávku

Kanceláře V Celnici, Praha 1

typ budovy: A+ cena m2: 390 Kč
Pronájem kanceláří V Celnici, Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu se nachází ve třetím patře moderní budovy v centru Prahy v dosahu stanice metra metra - Náměstí Republiky. Ke kancelářím patří toalety a kuchyňka, podlahy jsou pokryty kobercem. V budově je k dispozici reprezentativní recepce, 3 výtahy a 24/7 ostraha.

Zaslat poptávku

Kanceláře Palác Archa, Praha 1

typ budovy: A cena m2: 330 Kč
Pronájem kanceláří Palác Archa, Praha 1

Kanceláře se nachází na ulici "Na Poříčí", jedné z nejvíce frekventovaných ulic v centru Prahy. Tato lokalita je snadno a dobře dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i automobilem. Stanice několika tramvajových linek se nachází přímo před budovou. Kanceláře k pronájmu jsou světlé, situované do 3 světových stran a flexibilní dle přání zákazníka.

Zaslat poptávku

Kanceláře Palác Myslbek, Praha 1

typ budovy: A cena m2: 340 Kč
Pronájem kanceláří Palác Myslbek, Praha1

Administrativní centrum Myslbek se nachází přímo v samém jádru administrativně - obchodní čtvrti Prahy. Kancelářské prostory nabízejí nejvyšší mezinárodní standard s důrazem na kvalitu a na zajištění dostatečného přístupu denního světla. Interiér je tvořen velkoplošnými kancelářemi, které mohou být rozděleny dle potřeb nájemníka.

Zaslat poptávku "

Kanceláře Slovanský dům, Praha 1

typ budovy: A cena m2: 320-360 Kč
Pronájem kanceláří Slovanský dům, Praha 1

Tato atraktivní budova nabízí moderní, flexibilní kancelářské prostory vysoké kvality ve středu města – stanice Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B) a také několik tramvajových zastávek se nachází v těsné blízkosti od tohoto projektu. jednotky od 50 m2. Kanceláře k pronájmu Praha 1 na výborné lokalitě.

Zaslat poptávku

Kanceláře Palác Broadway, Praha 1

typ budovy: A- cena m2: 350 Kč
Pronájem kanceláří Palác Broadway, Praha 1

Palác Broadway a jeho kanceláře k pronájmu se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Prahy 1, která nabízí velmi snadnou dostupnost městskou hromadnou dopravou. Stanice metra Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B), tramvajové zastávky se nacházejí v blízkosti objektu. Tento projekt nabízí velmi reprezentativní kanceláře.

Zaslat poptávku

Kanceláře Klimentská, Praha 1

typ budovy: A cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Klimentská, Praha 1

Nevšední kancelářské prostory ve 4. patře budovy situované nedaleko hotelu Hilton, s velice dobrou dostupností ze všech hlavních směrů. 7 minut chůze od obchodního centra Palladium, náměstí Republiky a Florence. K dispozici telefonní linky, internet, 24hodinová recepce, zabezpečovací systém, výtah, klimatizace, otevíratelná okna. Doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Václavské náměstí, Praha 1

typ budovy: A cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Václavské náměstí, Praha 1

Obdivuhodné kancelářské prostory - Václavské náměstí v 5. patře staré části budovy s vestavbou na Václavském náměstí v přímém dosahu všech tří tras metra. Dispozice open space a 1 samostatná místnost. Vybavení zahrnuje moderní kancelářské osvětlení, dřevěné podlahy, klimatizaci, internetové a telefonické připojení, stropní okna.

Zaslat poptávku

Kanceláře Karolíny Světlé, Praha 1

typ budovy: A- cena m2: 300 Kč
Pronájem kanceláří Karolíny Světlé, Praha 1

Kanceláře k pronájmu Praha 1, ve druhém patře domu v pěší dostupnosti stanic metra Národní třída (trasa B) nebo Staroměstská (trasa A), v těsné blízkosti zastávky tramvaje. Dům je situován v blízkosti nábřeží Vltavy mezi Národním divadlem a Karlovým mostem, v sousedství půvabného parku. 8 místností - internetové a telefonní připojení, dvojitá okna, osvětlení, topení a koberce na podlahách. Doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Burzovní palác, Praha 1

typ budovy: A cena m2: 360 Kč
Pronájem kanceláří Burzovní palác, Praha 1

Kvalitní kancelářské prostory situované ve 2. patře Burzovního paláce v historickém centru Prahy. Koncept patra umožňuje vytvořit otevřenou dispozici s možností flexibilního rozmísťění příček, k dispozici je kuchyňka a sociální zařízení. Objekt poskytuje kvalitní administrativní a technické zázemí, 24hodinovou recepci, pošta a restaurace v pasáži.

Zaslat poptávku

Šetřete váš čas!

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku

Nabídky do 30 min.
BEZ PROVIZE

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři nabízející pronájem kanceláří v Praze:

Pronájem kanceláře v Praze Pronájem kanceláře Praha Pronájem nebytových prostor Praha

O nás - největší nabídka pronájmů kanceláří v Praze:

Kompletně bez provize pro vás zprostředkujeme pronájem kanceláře ve více než 400 business centrech v Praze. Naše služby jsou pro vás zdarma a jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí nám pouze zavolat nebo poslat e-mail a my vám do 30 minut připravít kompletní nabídku kanceláří.

Kromě pronájmů kanceláří nabízíme i poradenské služby v rámci komerčních pronájmů v Praze. Nebojte se nás kdykoli oslovit, jsme tu pro vás.

Jaké kancelářské pronájmy poskytujeme:

1. Pronájmy vybavených i nevybavených kanceláří v Praze

V nabídce máme všechny druhy kanceláří od vybavených, přes částečně vybavené, až po open space tisícimetrové kanceláře. Pokud víte co hledáte, oslovte nás s poptávkou a zbytek zařídíme my do 30 minut.

2. Zprostředkování virtuálních kanceláří v Praze

Potřebujete třeba virtuální pronájem kanceláře Praha 4, kde by se vám starali o poštu, příchozí telefonní hovory a třeba také e-mailovou komunikaci? Umíme nabídnout všechny varianty pro uspokojení vašich potřeb.

3. Coworking a sdílená kancelář Praha

Coworking a sdílenou kancelář umíme nabídnout ve více jak 30 centrech v Praze. Kancelář u nich začíná již od několika set koruna měsíčně a využívat ji můžete libovolně podle vašich časových a operativních představ.

4. Registrace sídla vaší společnosti v Praze

Sídlo vaší společnosti zařídíme stejně rychle jako třeba pronájem kanceláře Praha 8 do několika hodin, maximálně dní. Stačí nám pouze zadat vybranou lokalitu a typ budovy, ve které byste sídlo chtěli. Zbytek můžete nechat na nás.

5. Zasedací místnosti a Meeting rooms

Hledáte dočasnou kancelář na uspořádání schůzky nebo zasedací místnost (meeting room) pro libovoný počet klientů od 2 do 1000 klientů? Nabídneme a zařídíme pro vás kompletní služby na klíč i s organizací a produkcí.


Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »