Kanceláře v Praze

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Kanceláře Náměstí Míru, Praha 2

Typ budovy: A-, Cena za m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Náměstí Míru, Praha 2

Představujeme pronájem kanceláře Praha 2 Náměstí míru v budově Palác Valdek. Vzhledově krásně řešená a výborně dopravně dostupná kancelářská budova se nachází na Náměstí Míru v srdci Vinohrad, jen několik desítek metrů chůze od Václavského náměstí.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Perucká, Praha 2

typ budovy: A- cena m2: 180 Kč
Pronájem kanceláří Perucká, Praha 2

Představujeme pronájem u nájemníků velmi oblíbené, kancelářské budovy Park One v Perucké ulici. Všechny kanceláře k pronájmu jsou kompletně zrekonstruované a reprezentativní. Opravdovou výhodou je skvělé parkování a na centrum Prahy výborná cena. Doporučujeme.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Říčanská, Praha 2

typ budovy: A cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Říčanská, Praha 2

Krásné, částečně vybavené kanceláře ve vilové zástavbě. Velkoryse navržený klimatizovaný kancelářský prostor ve 3. patře kompletně zrekonstruované vily několik minut od zastávky metra Flora s rozsáhlou terasou kolem celého prostoru a výtahem v klidné. Parkování v zahradě. Kanceláře zahrnují 6 místností, 1 menší lobby prostor, 2 WC a kuchyňku. Doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Belgická, Praha 2

typ budovy: B+ cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří Belgická, Praha 2

Kanceláře k pronájmu se nachází v 2. patře renovovaného domu s výtahem v klidné ulici lemované stromy v jedné z oblíbených pražských čtvrtí, minutu chůze od stanice metra Náměstí Míru (trasa A), v blízkosti Havlíčkových nebo Riegrových sadů. 8 místností, vstupní hala, 2 WC a kuchyňka, plovoucí podlahy, osvětlení, žaluzie a částečnou klimatizaci (místnost do vnitrobloku).

Zaslat poptávku

Kanceláře I.P.Pavlova, Praha 2

typ budovy: A cena m2: 310 Kč
Pronájem kanceláří I.P.Pavlova, Praha 2

Výborně situované kancelářské prostory v administrativním centru ihned na metru I.P.Pavlova. Všechny místnosti mají zajímavý výhled na panorama Prahy a jsou celé prosklené a tudíž velmi světlé. Výborný poměr kvalita cena společně s velmi reprezentativním vzhledem a 24/7 recepcí. Doporučujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Slezská, Praha 2

typ budovy: B+ cena m2: 220 Kč
Pronájem kanceláří Slezská, Praha 2

Kancelářské prostory na Praze 2 s krásným výhledem na Jižní Město. Celková plocha 99m2. Celkový počet místností 6. V prostorách je k dispozici kuchyň, velká vestavěná skříň, WC. Místnosti jsou vybaveny kancelářským nábytkem, podlahy plovoucí + keramická dlažba. Internet. Jelikož se kanceláře nacházejí v podkrovních prostorách, jsou také vybaveny klimatizací

Zaslat poptávku

Kanceláře I.P. Pavlova, Praha 2

typ budovy: A cena m2: 330 Kč
Pronájem kanceláří I.P.Pavlova, Praha 2

Atypické kancelářské prostory s výhledem do okolí v šestém patře snadno rozpoznatelné rohové budovy s historickou fasádou a moderními interiéry s otevřenou dispozicí. Zavedená adresa v centru města, na hranici dvou nejvyhledávanějších obchodních zón v Praze, 5 minut chůze od Václavského náměstí. Protihluková clona - okna a izolace.

Zaslat poptávku

Kanceláře Vinohradská, Praha 2

typ budovy: B cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Vinohradská, Praha 2

Krásných 110 m2 ve vinohradské ulici ihned na metro Flora. Kanceláře jsou nově zrekontruované, prosluněné a velmi reprezentativní. Doporučujeme je díky svojí ceně a výborné dostupnosti. Kancleář emají ústřední topení, plovoucí podlahy, podhledy, wc, kuchyňku, sprchu, ... Velmi doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Uruguayská, Praha 2

typ budovy: B cena m2: 280-320 Kč
Pronájem kanceláří Uruguayská, Praha 2

Nabízíme skvěle dostupné a nově zrekonstruované kanceláře Praha 2. Příjemná, kancelářská budova, kompletně po rekonstrukci roku 1995, podzemní garážová stání v budově, nádherný dvůr se zelení, nový výtah, vysokorychlostní internet a centrální plynové vytápění. od 260,-Kč/m2/měsíc + služby. Ceny k jednání!

Zaslat poptávku

Kanceláře Vinohradská, Praha 2

typ budovy: A cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Vinohradská, Praha 2

Kancelář ve 2. patře rekonstruované administrativní budovy s výtahem a reprezentativní recepcí situované v atraktivní lokalitě Vinohrad, v docházkové vzdálenosti od stanice metra I.P.Pavlova (trasa C). Vybavení zahrnuje internetové a telefonní připojení, klimatizaci, stropní osvětlení a koberce.

Zaslat poptávku

Kanceláře Americká, Praha 2

typ budovy: A- cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Americká, Praha 2

Kancelářské prostory v 3. patře budovy v prestižní lokalitě v Praze 2 na Vinohradech, s výbornou dopravní dostupností, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru (trasa A) a tramvajových a autobusových zastávek. Prostory zahrnují celkem 3 místnosti, vstupní halu a toalety.

Zaslat poptávku

Kanceláře U Kanalky, Praha 2

typ budovy: A- cena m2: 380 Kč
Pronájem kanceláří U Kanalky, Praha 2

Kvalitní moderní dvouúrovňové kanceláře (kolaudované jako byt) situované v renovovaném secesním domě na Vinohradech v blízkosti Riegerových sadů. V horním patře se nachází 2 místnosti, WC a přímý vstup na terasu do prostorné zahrady. Ve spodním patře je plně vybavená kuchyň, WC a další prostorná místnost, kterou lze využít jako showroom.

Zaslat poptávku

Kanceláře Římská, Praha 2

typ budovy: A- cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Římská, Praha 2

Kanceláře k pronájmu s velkou terasou orientovanou do vnitrobloku (není započítána do plochy pronájmu) ve 4. patře budovy s výtahem v atraktivní lokalitě pražských Vinohrad v těsné blízkosti Václavského náměstí a v pěší dostupnosti stanice metra Muzeum (trasy A a C). Vybavení celkem 12 nabízených místností zahrnuje osvětlení, koberce a PC sítě. K dispozici 2 kuchyňky a 4 WC.

Zaslat poptávku

Kanceláře Karlovo náměstí, Praha 2

typ budovy: B+ cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Karlovo náměstí, Praha 2

Kancelářské prostory v druhém patře funkcionalistického domu z roku 1934 v blízkosti stanice metra Karlovo náměstí (trasa B) a množství tramvajových linek. K dispozici je vstupní hala s recepcí, 8 samostatných místností, zasedací místnost, 2 WC a kuchyňka. Vybavení prostor zahrnuje klimatizaci, koberce, otevíratelná okna, datové sítě. V domě je 24h recepce a výtah.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Rybníčku, Praha 2

typ budovy: B+ cena m2: 340 Kč
Pronájem kanceláří Na Rybníčku, Praha 2

Pronájem kanceláří ve sníženém přízemí moderní budovy s výhledem do zahrady poblíž centra Prahy se nacházejí pouhých 5 minut pěší chůze od stanice metra Karlovo náměstí a zastávky tramvají. Václavské náměstí a náměstí I. P. Pavlova je vzdáleno 10 minut chůze. Kanceláře zahrnují toalety a kuchyňku, podlahy jsou pokryty koberci.

Zaslat poptávku

Kanceláře Anglická, Praha 2

typ budovy: A- cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Anglická, Praha 2

Moderní kancelářský prostor s terasou (11m2) po kompletní rekonstrukci o celkové ploše 242 m2. Objekt se nachází v centru obchodní zóny v Praze 2, v blízkosti náměstí Míru a I.P.Pavlova, v jedné z nejatraktivnějších částí Vinohrad. Součástí kanceláří je dostatek telefonních linek, 24hodinový kamerový systém a příprava na PC síť.

Zaslat poptávku

Kanceláře Londýnská, Praha 2

typ budovy: A cena m2: 310 Kč
Pronájem kanceláří Londýnská, Praha 2

Kancelář ve 2. patře rekonstruované administrativní budovy s výtahem a reprezentativní recepcí situované v atraktivní lokalitě Vinohrad, v docházkové vzdálenosti od stanice metra I.P.Pavlova (trasa C). Vybavení zahrnuje internetové a telefonní připojení, klimatizaci, stropní osvětlení a koberce. WC a kuchyňka k dispozici. Kanceláře k pronájmu Praha 2 na výborné lokalitě.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Rybníčku, Praha 2

typ budovy: B+ cena m2: 330 Kč
Pronájem kanceláří Na Rybníčku, Praha 2

Kanceláře k pronájmu Praha 2, v přízemí moderní budovy s výhledem do zahrady poblíž centra Prahy se nacházejí pouhých 5 minut pěší chůze od stanice metra Karlovo náměstí a zastávky tramvají (4, 6, 10, 14 a 22). Václavské náměstí a náměstí I. P. Pavlova je vzdáleno 10 minut chůze. Prostory zahrnují toalety a kuchyňku, podlahy jsou pokryty koberci.

Zaslat poptávku

Kanceláře Jugoslávská, Praha 2

typ budovy: A cena m2: 310 Kč
Pronájem kanceláří Jugoslávská, Praha 2

Kanceláře k pronájmu Praha ě, Valdek House se nachází přímo na Náměstí Míru v těsné blízkosti parku. Nemovitost je velmi lehce dostupná veřejnou dopravou i autem. Stanice metra Náměstí Míru a I.P. Pavlova je vzdálena ca 1 minutu pěší chůze. V okolí se nachází velké množství restaurací, obchodů, banky a také pošta.

Zaslat poptávku

Kanceláře Americká, Praha 2

typ budovy: B cena m2: 190 Kč
Pronájem kanceláří Americká, Praha 2

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu v 1. patře budovy v prestižní lokalitě v Praze 2 na Vinohradech, s výbornou dopravní dostupností, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru (trasa A) a tramvajových a autobusových zastávek. Prostory zahrnují celkem 10 místností, vstupní recepci, příruční sklad, kuchyňku a toalety.

Zaslat poptávku

Kanceláře Perucká, Praha 2

typ budovy: A- cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Perucká, Praha 2

Pronájem kanceláří Praha 2 nabízí krásně a nově zrekonstruovaný administrativní komplex v Perucké ulici. Tramvajové zastávky v docházkové vzdálenosti, nájez na městský okruh, v nejbližším okolí dostatek obchodů, restaurací a bankovních pobočel. Komplex 4 propojených budov, klimatizované kanceláře, zasedačky, vstup na čipové karty a vynikající parkovací možnosti zdarma.

Zaslat poptávku

Kanceláře Slezská, Praha 2

typ budovy: B cena m2: 190 Kč
Pronájem kanceláří Slezská, Praha 2

Pěkné reprezentativní a prostorné kanceláře se nacházejí v 3. patře administrativní budovy, která se nachází přímo ve slezské ulici, Praha 2- Vinohrady. Budova je dobře viditelná a je ve velice dobrém stavu. Je zde recepce a 24 hodinová ostraha. Kanceláře jsou nezařízené, jsou zde rozvedeny datové a hlasové linky. K dispozici vlastní kuchyňka. Místnosti jsou velmi prostorné a světlé.

Zaslat poptávku

Kanceláře Záhřebská, Praha 2

typ budovy: B cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Záhřebská, Praha 2

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou kancelář o ploše 70m2, skládající se ze 2 světlých místností, chodby, předsíně, kuchyňky (pouze přívody) a koupelny s WC a sprchou. Kancelář se nachází ve 3.p. činžovního domu. Výborná lokalita v centru Prahy, poblíž I.P.Pavl. a Nám. Míru.

Zaslat poptávku

Kanceláře Bělehradská, Praha 2

typ budovy: B cena m2: 260 Kč
Pronájem kanceláří Bělehradská, Praha 2

Pronájem kanceláří Praha 2 v 1. patře krásného činžovního domu s výtahem, celkem cca 90m2 – čtyři samostatné místnosti (3x 26m2, 1x 12m2), k dispozici společná kuchyňka, sociální zázemí se sprchovým koutem a rozlehlá terasa s posezením, centrální… výhodné pro společnosti hledající kanceláře za výhodnoucenu a s reprezentativním vzhledem

Zaslat poptávku

Šetřete váš čas!

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku

Nabídky do 30 min.
BEZ PROVIZE

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři nabízející pronájem kanceláří v Praze:

Pronájem kanceláře v Praze Pronájem kanceláře Praha Pronájem nebytových prostor Praha

O nás - největší nabídka pronájmů kanceláří v Praze:

Kompletně bez provize pro vás zprostředkujeme pronájem kanceláře ve více než 400 business centrech v Praze. Naše služby jsou pro vás zdarma a jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí nám pouze zavolat nebo poslat e-mail a my vám do 30 minut připravít kompletní nabídku kanceláří.

Kromě pronájmů kanceláří nabízíme i poradenské služby v rámci komerčních pronájmů v Praze. Nebojte se nás kdykoli oslovit, jsme tu pro vás.

Jaké kancelářské pronájmy poskytujeme:

1. Pronájmy vybavených i nevybavených kanceláří v Praze

V nabídce máme všechny druhy kanceláří od vybavených, přes částečně vybavené, až po open space tisícimetrové kanceláře. Pokud víte co hledáte, oslovte nás s poptávkou a zbytek zařídíme my do 30 minut.

2. Zprostředkování virtuálních kanceláří v Praze

Potřebujete třeba virtuální pronájem kanceláře Praha 4, kde by se vám starali o poštu, příchozí telefonní hovory a třeba také e-mailovou komunikaci? Umíme nabídnout všechny varianty pro uspokojení vašich potřeb.

3. Coworking a sdílená kancelář Praha

Coworking a sdílenou kancelář umíme nabídnout ve více jak 30 centrech v Praze. Kancelář u nich začíná již od několika set koruna měsíčně a využívat ji můžete libovolně podle vašich časových a operativních představ.

4. Registrace sídla vaší společnosti v Praze

Sídlo vaší společnosti zařídíme stejně rychle jako třeba pronájem kanceláře Praha 8 do několika hodin, maximálně dní. Stačí nám pouze zadat vybranou lokalitu a typ budovy, ve které byste sídlo chtěli. Zbytek můžete nechat na nás.

5. Zasedací místnosti a Meeting rooms

Hledáte dočasnou kancelář na uspořádání schůzky nebo zasedací místnost (meeting room) pro libovoný počet klientů od 2 do 1000 klientů? Nabídneme a zařídíme pro vás kompletní služby na klíč i s organizací a produkcí.


Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »