Kanceláře v Praze

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Kanceláře Hloubětín - Praha 9

typ budovy: A- cena m2: 150 Kč
Pronájem kanceláří Hloubětín, Praha 9

Představujeme velmi oblíbený a cenově velmi dobře dostupný pronájem kanceláří Hloubětín Praha 9. Kanceláře k pronájmu jsou výborně dostupné MHD i autem. Moderně zrekonstruovaná kancelářská budova nabízí kancelářské prostory od 20m do 5.000m. Doporučujeme prohlídku, kterou pro vás rychle a zdarma zorganizujeme.

Zaslat poptávkuDoporučujeme

Kanceláře Vysočany - Praha 9

typ budovy: A- cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří Vysočany, Praha 9

Nabízíme k pronájmu velmi oblíbené kancelářské prostory ve Vysočanech. Kanceláře jsou kompletně zrekonstruované a velmi reprezentativní. Velkou výhodou je snadné parkování a skvělá cena. Kromě kanceláří nabízí objekt i skladovací plochy. Náš tip.

Zaslat poptávkuDoporučujeme

Českomoravská, Praha 9

typ budovy: A cena m2: 320-360 Kč
Pronájem kanceláří Českomoravská, Praha 9

Reprezentativní a nové kanceláře k pronájmu Praha 9 jsou ve třech patrech, dokonale řešeného obchodně-administrativního komplexu na Balabence, který je obklopen příjemným prostředím parku a stromové výsadby. Stupňovité terasy s hezkým výhledem a koncept jednotlivých pater umožňuje vytvořit otevřenou dispozici s možností flexibilního rozmísťění příček. vřele doporučujeme.

Zaslat poptávku

Ocelářská/Českomoravská, Praha 9

typ budovy: A cena m2: 320-360 Kč
Pronájem kanceláří Ocelářská/Českomoravská, Praha 9

Nové a flexibilní kancelářské prostory ihned na metru Českomoravská sousedí s OC Galerie Flora a O2 arenou. Vřele doporučujeme díky dostupnost, všeobecné znalosti lokality, občanské vybavenosti, poměru kvalita/cena a hlavně díky výbornému přistupu majitele budovy, který vychází vstříc sebemenším požadavkům. Výborná volba!

Zaslat poptávku

Kolbenova, Praha 9

typ budovy: A- cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Kolbenova, Praha 9

Kancelářské prostory Praha 8 se nachází ve 3. patře administrativní budovy nedaleko stanice metra Vysočanská. Zázemí: (příruční sklad, soc. zázemí, jednací místnost). Kanceláře lze variabilně rozdělit, příčky je možné demontovat, resp. instalovat. Pronájem kanceláří má všechny standardy obvyklé pro administrativní budovy, 24hodinovou recepci a ostrahu.

Zaslat poptávku

Freyova, Praha 9

typ budovy: B+ cena m2: 190-230 Kč
Pronájem kanceláří Freyova, Praha 9

Světlé kancelářské prostory v posledním patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu v sousedství galerie Fénix se stanicí metra a zastávkou tramvají. Prostory nabízejí 3 místnosti, kuchyňku, sklad a toalety. Kanceláře k pronájmu Praha 9 jsou nové a s opravdu krásným interiérem. Doporučujeme!

Zaslat poptávku

Sezemická, Praha 9

typ budovy: A- cena m2: 240-260 Kč
Pronájem kanceláří Sezemická, Praha 9

Pronájem kanceláří Praha 9 je situovaný ve druhém patře administrativní budovy, jež je přímo u vjezdu do areálu VGP Park Horní Počernice. Výhodná lokalita v těsné blízkosti R10 s přímým nájezdem, se snadnou dostupností ze stanice metra Černý most. doporučujeme.

Zaslat poptávku

Ocelářská, Praha 9

typ budovy: A- cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Ocelářská, Praha 9

Kancelář k pronájmu cca 51 m2 je v polyfunkčním domě v ulici Ocelářská, vedle nově otevřeného nákupního centra Harfa. Kancelář je situovaná ve druhém patře, dům je celkově ve velmi dobrém, reprezentativním stavu. Každé křídlo v patře je ještě pod uzamčením, má nadstandardně vybavená sociální zařízení a kuchyňku. výborná adresa a dostupnost- doporučujeme! nájem 15.000 Kč

Zaslat poptávku

Českomoravská, Praha 9

typ budovy: A cena m2: 320-360 Kč
Pronájem kanceláří Českomoravská, Praha 9

Velmi reprezentativní kanceláře k pronájmu s recepcí a ostrahou, výborné administrativní a technické zázemí, moderní systém řízení budovy, vstup na el. karty, optické kabely, klimatizace, kamerový systém, vysokorychlostní výtahy, zdvojené podlahy. Výhodná lokalita, stanice Palmovka a Českomoravská jsou vzdáleny necelých 7 minut od budovy.

Zaslat poptávku

Prosek Point, Praha 9

typ budovy: A cena m2: 280-320 Kč
Pronájem kanceláří Prosek Point, Praha 9

Administrativní centrum PROSEK POINT je moderním a zajímavým komplexem tří kancelářských budov s vlastním parkem, piazzetami mezi jednotlivými budovami, obchody a kavárnami. Naleznete zde jak čilé srdce obchodních aktivit, tak i klidnou oázu nabízející příjemné pracovní prostředí. Kanceláře k pronájmu Praha 9 mají ideální dostupnost.

Zaslat poptávku

Kolbenova, Praha 9

typ budovy: A cena m2: 250-270 Kč
Pronájem kanceláří Kolbenova, Praha 9

Krásné a moderně zařízené kancelářské prostory ve zrekonstruované kancelářské budově v blízkosti stanice metra Kolbenova. Kanceláře mají výbornou dopravní dostupnost a napojení na městský automobilový okruh, vlaková nádraží Praha – Libeň a Vysočany, parkování u budovy. Doporučujeme!

Zaslat poptávku

Poděbradská, Praha 9

typ budovy: B cena m2: 240 Kč
Pronájem kanceláří Poděbradská, Praha 9

Krásné a půdní kanceláře k pronájmu se nachází v Poděbradské ulici jen kousek od metr B - Hloubětín a frekventované výpadovky na Mladou Boleslav a Hradec Králové. Nově zrekonstruované kanceláře najdete ve světlém pokroví s WC a kuchyňkou. Velmi pěkná nabídka pro středně-velké společnosti hledající klid. Kanceláře k pronájmu Praha 9 - doporučujeme!

Zaslat poptávku

Českomoravská, Praha 9

typ budovy: A cena m2: 320-360 Kč
Pronájem kanceláří Českomoravská, Praha 9

Kanceláře k pronájmu Praha 9 jsou ve třech patrech, dokonale řešeného obchodně-administrativního komplexu na Balabence, který je obklopen příjemným prostředím parku a stromové výsadby. Stupňovité terasy s hezkým výhledem a koncept jednotlivých pater umožňuje vytvořit otevřenou dispozici s možností flexibilního rozmísťění příček. vřele doporučujeme.

Zaslat poptávku

Industrie Park Sever - Horní Počernice, Praha 9

typ budovy: A cena m2: 260-290 Kč
Pronájem kanceláří Industrie Park Sever - Horní Počernice, Praha 9

Kancelářský komplex nabízí více než 800,000 m2 celkové plochy ve vynikající lokalitě na okraji Prahy. Dostupnost do parku je vynikající jak automobilem tak hromadnou dopravou -klimatizace v kancelářích podle přání zákazníka. Park je umístěn v Horních Počernicích 1,5km od nákupního centra a metra Černý Most. Lokalita je taktěž umístěná podél silnice R10 směr Praha - Mladá Boleslav

Zaslat poptávku

Jandova, Praha 9

typ budovy: B+ cena m2: 190 Kč
Pronájem kanceláří Jandova, Praha 9

Pronájem kanceláře, P9 - Vysočany, Jandova, přímo u stanice metra Vysočanská, u náměstí OSN, nezařízené světlé kancelářské prostory, 2 místnosti, zátěžové koberce, klimatizace, možnost pevné telefonní linky a pevného připojení k internetu. Doporučujeme!

Zaslat poptávku

Litvínovská, Praha 9

typ budovy: B+ cena m2: 200 Kč
Pronájem kanceláří Litvínovská, Praha 9

Kanceláře k pronájmu jsou umístěné v 1. patře budovy na Proseku, v areálu s pozemkem o výměře 5551 m2, který v minulosti sloužil jako sídlo mezinárodní společnosti. Kanceláře samotné leží v budově, která je spojena s ostatními venkovním zastřešeným chodníkem. Prostory jsou vhodné k administrativním účelům.

Zaslat poptávku

V Novém Hloubětíně, Praha 9

typ budovy: B+ cena m2: 210 Kč
Pronájem kanceláří V Novém Hloubětíně, Praha 9

Pěkný prostor odpovídající bytu 2+1ve 2.NP rodinného domu s balkonem v klidné lokalitě poblíž metra Hloubětín. Možno jako kancelář eventuálně zároveň i jako byt. Garáž možno dopronajmout. Doporučujeme díky dobré ceně a dostupnosti. Velmi pěkný a reprezentativní prostor.

Zaslat poptávku

Trmická, Praha 9

typ budovy: B+ cena m2: 220 Kč
Pronájem kanceláří Trmická, Praha 9

Krásné, nezařízenét kancelářské prostory k pronájmu (50 m2) v ulici Trmická, Prosek, Praha 9. Jedna neprůchozí místnost, druhá místnost má kuchyňský kout. Vybavení kuchyně: mikrovlnná trouba, lednice, sporák s horkovzdušnou troubou. V koupelně je sprchový kout a pračka. Byt má také komoru. V ceně nájmu je i venkovní stání za domem. Krásné kanceláře k pronájmu Praha 9.

Zaslat poptávku

Nemáte čas?

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku.

Nabídky do 30 minut

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři:

Pronájem 300 kanceláří Praha Pronájem kanceláře Praha

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »