Kanceláře v Praze

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Kanceláře LightHouse Jankovcova, Praha 7

typ budovy: A cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Holešovice, Praha 7

POZOR akční cena kanceláře Praha 7. Představujeme vám velmi oblíbený, výborně dostupný a cenově výhodný pronájem kanceláří v moderní budově na břehu Vltavy. Ze všech pater je výborný výhled na park, řeku a Prahu vůbec. Doporučujeme prohlídku, určitě si vyberete.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Holešovice, Praha 7

typ budovy: A- cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří Holešovice, Praha 7

Představujeme vám pronájem kanceláří Praha 7 Holešovice. Kanceláře v Dělnické ulici jsou výborně dopravně dostupné, ihned na výpadovce na Drážďany, částečně vybavené a za skvělou cenu. Vřele doporučujeme osobní prohlídku, která na vás udělá dojem.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Jablonského, Praha 7 – Holešovice

typ budovy: A cena m2: 160 Kč
Pronájem kanceláří Jablonského, Praha 7

Představujeme moderně zrekonstruované a na metru C situované kanceláře k pronájmu na Praze 7. Nabízíme pronájem kanceláří v 6ti nadzemních podlažích, parkovací stání za business centrem, kompletně zasíťované kanceláře a zajímavou cenu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zaslat poptávku

Kanceláře Jankovcova, Praha 7

typ budovy: A cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Jankovcova, Praha 7

Excelentní kancleáře k pronájmu s krásným výhledem na Vltavu v unikátním administrativním projektu, který kombinuje moderní kancelářskou architekturu s renovovanými historickými budovami. Možnost flexibilního prostorového uspořádání kanceláří, zdvojené podlahy s kobercem, vnitřní okenní žaluzie. Výborná cena!

Zaslat poptávku

Kanceláře U Měšťanského pivovaru, Praha 7

typ budovy: B+ cena m2: 265 Kč
Pronájem kanceláří U Měšťanského pivovaru, Praha 7

Kancelářské prostory k pronájmu Praha 6 jsou s velkými okny v přízemí cihlové budovy situované jednu zastávku tramvají od stanice metra Nádraží Holešovice (trasa C). Vybavení prostor zahrnuje klimatizaci, koberce, osvětlení ve snížených podhledech, připojení k internetu a stropní okna. Dostatečný počet WC a 2 kuchyňky k použití.

Zaslat poptávku

Kanceláře U Pergamenky, Praha 7

typ budovy: B+ cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří U Pergamenky, Praha 7

Nabízíme kanceláře v Praze 7 ve 2. patře administrativní budovy, které lze využít jako kanceláře nebo skladové prostory. Kancelářská budova se nachází v dynamicky se rozvíjející čtvrti Holešovice, v jednom z obchodních center Prahy, nedaleko stanice metra Nádraží Holešovice, trasa C (jedna zastávka tramvají).

Zaslat poptávku

Kanceláře U Průhonu, Praha 7

typ budovy: A- cena m2: 330 Kč
Pronájem kanceláří U Průhonu, Praha 7

Kancelářské prostory v prvním patře moderního administrativního a obchodního komplexu, který je situován v lukrativní části Prahy 7, Holešovicích, náležející do širšího centra. Zrekonstruované budovy bývalého pivovaru a 2 nové objekty tvoří architektonicky výjimečný komplex. Dobrá dopravní dostupnost, 5 minut tramvají ke stanicím metra Nádraží Holešovice, Vltavská (trasa C)

Zaslat poptávku

Kanceláře Dukelských hrdinů, Praha 7

typ budovy: B cena m2: 180-210 Kč
Pronájem kanceláří Dukelských hrdinů, Praha 7

Pronájem kancelářského prostoru po kompletní rekonstrukci o velikosti 69,87 m2, umístěný v 4. nadzemním podlaží reprezentativního domu s výtahem, ulice Dukelských Hrdinů, Praha 7. Dům stojí ve velmi atraktivní lokalitě v docházkové vzdálenosti na metro Vltavská (5 minut).

Zaslat poptávku

Kanceláře Kamenická, Praha 7

typ budovy: A- cena m2: 380 Kč
Pronájem kanceláří Kamenická, Praha 7

Nabízíme k pronájmu kancelář 35 m2 s 4 pracovními místy v 1.patře nebo v 2. patře. Jedná se o plně zařízenou kancelář s kompletními sekretářskými službami, s telefonní linkou a vysokorychlostním internetem .

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Maninách, Praha 7

typ budovy: A cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Na Maninách, Praha 7

Kanceláře k pronájmu Praha 7 sídlí v administrativní budově situované v dynamicky se rozvíjející čtvrti Holešovice, v jednom z obchodních center Prahy. Výborná dopravní dostupnost - nedaleko stanice metra Palmovka. Vybavení kancleáří zahrnuje klimatizaci, topení, alarm, internetové a telefonní připojení, koberce a osvětlení ve snížených podhledech. K dispozici jsou 3 kanceláře, zasedací místnost a sklad.

Zaslat poptávku

Kanceláře Bubenská, Praha 7

typ budovy: A- cena m2: 120 Kč
Pronájem kanceláří Bubenská, Praha 7

Pronájem kanceláří Praha 7 nabízí komerční prostory ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Vzhledem k unikátnímu architektonickému řešení ze třicátých let je majitel schopen poskytnout levné kanceláře, které vyhoví jak malým začínajícím firmám, tak velkým subjektům. Skvělá dostupnost odkudkoli!

Zaslat poptávku

Kanceláře Janovského, Praha 7

typ budovy: B cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří Janovského, Praha 7

Krásné a světlé kanceláře se nachází v ulici Jankovského jen kousek od stanice Vltavská (metro C) a frekventované Veletržní ulice. Nově zrekonstruované kanceláře najdete ve světlém administrativním komplexu s WC a kuchyňkou. Kanceláře k pronájmu Praha 7 pro středně-velké společnosti hledající klid a dobrou cenu. Doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Přístavní, Praha 7

typ budovy: A- cena m2: 260 Kč
Pronájem kanceláří Přístavní, Praha 7

Představujeme kancelářské prostory v Praze 7 Holešovicích, nedaleko zastávek tramvají. Prostory zahrnují samostatné kanceláře, toalety a kuchyňku. V budově je k dispozici reprezentativní recepce. Doporučujeme díky výbornému přístupu na MHD a částečně vybaveným prostorám. Kanceláře k pronájmu Praha 7 - Doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře U Pergamenky, Praha 7

typ budovy: B+ cena m2: 175 Kč
Pronájem kanceláří U Pergamenky, Praha 7

Pronájem kanceláří v zrekonstruované administrativní budově v Praze 7-Holešovicích. Jedná se o půlku 7 patra (190m2) se společným sociálním zázemím a vybavenou kuchyňkou. Prostor se sestává ze 4 místností, lze pouzít jako průchozí či neprůchozí.

Zaslat poptávku

Kanceláře Bubenská, Praha 7

typ budovy: A- cena m2: 150 Kč
Pronájem kanceláří Bubenská, Praha 7

Nabízíme nádherné kanceláře na břeh vltavy, velmi dobře dostupné na metro a tramvaj. Jsou nově vymalované, s novým kobercem, wc, koupelnou … Velmi dobře flexibilně řešeny. Majitel je ochoten kanceláře upravit dle potřeb nájemce při dohodě dlouhodbého nájemního vztahu.

Zaslat poptávku

Kanceláře Přívozní, Praha 7

typ budovy: A- cena m2: 170 Kč
Pronájem kanceláří Přívozní, Praha 7

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory 215m2. Kanceláře jsou situovány v I. patře uvnitř logistického areálu. Dispozice: vstupní hala - 18,6 m2, kancelář - 54,8 m2, kancelář - 27,9 m2, zasedací místnost - 19 m2, kancelář pro účetního - 8,47 m2, sklad - 5,1 m2, kuchyň - 6,7 m2, WC pro dámy a pány zvlášť.

Zaslat poptávku

Kanceláře Heřmanova, Praha 7

typ budovy: A- cena m2: 270 Kč
Pronájem kanceláří Heřmanova, Praha 7

Kanceláře jsou skvěle situované a starší ale moderní budova nabízí kanceláře k pronájmu, zasedací místnosti na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a samozřejmě možnost registrace sídla společnosti. Kanceláře k pronájmu Praha 7 Heřmanova ulice jsou s krásným interiérem a reprezentativní. Vřele doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Dukelských hrdinů, Praha 7

typ budovy: B cena m2: 180 Kč
Pronájem kanceláří Dukelských hrdinů, Praha 7

Krásné kanceláře na Praze 7 v dotupnosti na Metro C - Vltavská 5 min. chůze, 3 kanceláře 69,87 m2: kancelář - 27,36 m2; 15,22 m2 a 11,41 m2; předsíň 2,82 m2; chodba 10,52 m2; kuchyňka 1,62 m2 a WC 0,93 m2. Reprezentativní budova na ul. Plovoucí podlahy, ker. dlažba, bezp. vstupní dveře, strukturovaná kabeláž, tel. linky apod. Kryté park. stání.

Zaslat poptávku

Šetřete váš čas!

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku

Nabídky do 30 min.
BEZ PROVIZE

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři nabízející pronájem kanceláří v Praze:

Pronájem kanceláře v Praze Pronájem kanceláře Praha Pronájem nebytových prostor Praha

O nás - největší nabídka pronájmů kanceláří v Praze:

Kompletně bez provize pro vás zprostředkujeme pronájem kanceláře ve více než 400 business centrech v Praze. Naše služby jsou pro vás zdarma a jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí nám pouze zavolat nebo poslat e-mail a my vám do 30 minut připravít kompletní nabídku kanceláří.

Kromě pronájmů kanceláří nabízíme i poradenské služby v rámci komerčních pronájmů v Praze. Nebojte se nás kdykoli oslovit, jsme tu pro vás.

Jaké kancelářské pronájmy poskytujeme:

1. Pronájmy vybavených i nevybavených kanceláří v Praze

V nabídce máme všechny druhy kanceláří od vybavených, přes částečně vybavené, až po open space tisícimetrové kanceláře. Pokud víte co hledáte, oslovte nás s poptávkou a zbytek zařídíme my do 30 minut.

2. Zprostředkování virtuálních kanceláří v Praze

Potřebujete třeba virtuální pronájem kanceláře Praha 4, kde by se vám starali o poštu, příchozí telefonní hovory a třeba také e-mailovou komunikaci? Umíme nabídnout všechny varianty pro uspokojení vašich potřeb.

3. Coworking a sdílená kancelář Praha

Coworking a sdílenou kancelář umíme nabídnout ve více jak 30 centrech v Praze. Kancelář u nich začíná již od několika set koruna měsíčně a využívat ji můžete libovolně podle vašich časových a operativních představ.

4. Registrace sídla vaší společnosti v Praze

Sídlo vaší společnosti zařídíme stejně rychle jako třeba pronájem kanceláře Praha 8 do několika hodin, maximálně dní. Stačí nám pouze zadat vybranou lokalitu a typ budovy, ve které byste sídlo chtěli. Zbytek můžete nechat na nás.

5. Zasedací místnosti a Meeting rooms

Hledáte dočasnou kancelář na uspořádání schůzky nebo zasedací místnost (meeting room) pro libovoný počet klientů od 2 do 1000 klientů? Nabídneme a zařídíme pro vás kompletní služby na klíč i s organizací a produkcí.


Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »