Kanceláře v Praze

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Kanceláře Coral Office Park Nové Butovice Praha 5

typ budovy: A     cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Praha 5

K pronájmu nabízíme malometrážní i velké kanceláře Praha 5 na Nových Butovicích v budově Coral Office Park. Business Center nabízí kanceláře od 8m až po velké, kancelářské celky o 1.000 m. Skvěle umístěné, moderní, s výbornou obchodní a občanskou vybaveností a za skvělou cenu. Poptávejte prohlídku, budete nadšeni. Náš tip.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Zličín, přímo na metru

typ budovy: A-     cena m2: 125 Kč
Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Nabízíme pronájem moderních kanceláří na pražském Zličíně se skvělou dostupností (ihned na metru), se snadným parkováním, nedaleko letiště a ihned vedle OC Metropole Zličín. Vřele doporučujeme prohlídku.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Radlická, Praha 5 - Smíchov

typ budovy: B     cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Představujeme vám velmi oblíbený a skvěle situovaný pronájem nově zrekonstruovaných kanceláří na Smíchově v Radlické ulici. Kanceláře k pronájmu na Andělu jsou skvěle dostupné MHD a za opravdu zajímavou cenu. Doporučujeme prohlídku, určitě si vyberete.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Stodůlky, Praha 5

typ budovy: A     cena m2: 220 Kč
Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Nabízíme k pronájmu kanceláře v části Praha 5 – Stodůlky. Kancelářská budova je výborně dostupná MHD a navíc u dálnice na Plzeň a několik minut cesty na pražské letiště. Zvažte prosím tuto budovu také díky výbornému poměru kvalita / cena. Rádi vám prostory kdykoli ukážeme. Prosím o zaslání poptávky, nabídku sestavíme do 30ti minut.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Radlická ul., Praha 5 – Smíchov

typ budovy: A     cena m2: 340 Kč
Pronájem kanceláří Radlická, Praha 5

Nabízíme kanceláře v našem nově postaveném domě v docházkové vzdálenosti od Anděla. Jedná se o tři samostatné prostory od 104 do 469m2, provedené ve vyšším standardu, dům stojí ve výborně dostupné lokalitě. Prostory nebyly dosud užívány, každý má své zázemí a lze jej flexibilně zařídit podle potřeb budoucího uživatele.

Zaslat poptávku

Kanceláře Anděl, Praha 5

typ budovy: A     cena m2:od 300 Kč
Pronájem kanceláří Anděl, Praha 5

Nabízíme k pronájmu kanceláře na pražském Smíchově, ihned vedle nákupního střediska Nový Smíchov a jen několik metrů od metra Anděl. Výborná lokalita, moderní rekonstrukce a reprezentativní prostory zaručují Vašim kancelářím netradiční a reprezentativní vzhled / dojem. Vřele doporučujeme.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Smíchov, Holečkova ulice, Praha 5

typ budovy: A-     cena m2:od 280 Kč
Pronájem kanceláří Smíchov, Praha 5

Nabízíme kanceláře k pronájmu na Praze 5 v blízkosti Anděla se skvělou dostupností, velmi reprezentativní, se snadným parkováním, v blízkosti parku, ihned vedle OC Nový Smíchov a za velmi zajímavou cenu. Vřele doporučujeme prohlídku.

Zaslat poptávku Novinka

Kanceláře Radlická, Praha 5

typ budovy: A cena m2: 270 Kč
Pronájem kanceláří Radlická, Praha 5

Krásné kanceláře u metra Radlická v 1. patře činžovního domu. Dispozice nabízí 5 kanceláří, chodby, kuchyňku, sociální zařízení, sklad. V chodbách a kancelářích jsou položeny plovoucí podlahy, v kuchyňce a soc. zázemí dlažba. Kanceláře jsou velmi pěkné a reprezentativní, orientovány na jih.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Popelce, Praha 5

typ budovy: A cena m2: 260 Kč
Pronájem kanceláří Na Popelce, Praha 5

Kancelářské prostory v prvním patře v reprezentativní nové vile v klidné části Prahy 5. Dobrá dopravní dostupnost MHD, 2 zastávky tramvají od stanice metra Anděl (trasa B). Budova se skládá z přízemí a dvou dalších pater, moderní design, vysoký standard. V každém z podlaží je k dispozici zasedací místnost, koupelna s vanou a koupelna se sprchovým koutem, 3 WC, kuchyňka a sklad.

Zaslat poptávku

Kanceláře Štefánikova, Praha 5

typ budovy: A- cena m2: 270 Kč
Pronájem kanceláří Štefánikova, Praha 5

Kanceláře jsou skvěle situované a moderní centrum nabízí kanceláře k pronájmu, zasedací místnosti na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a samozřejmě možnost registrace sídla společnosti. Kanceláře k pronájmu Praha 5 Štefánikova ulice jsou nové, s krásným interiérem a reprezentativní. Vřele doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Smíchov Na Bělidle. Praha 5

typ budovy: B+ cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří Na Bělidle, Praha 5

Světlé kancelářské prostory ve posledním patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu. Prostory nabízejí 4 místnosti, kuchyňku, sklad (místnost pro server) a toalety. Telefonní linky, strukturovaná kabeláž, centrální vytápění, bezpečnostní videotelefony. Velmi pěkné kanceláře, prosvětlené a za rozumnou cenu. Doporučujujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Bozděchova, Praha 5

typ budovy: B+ cena m2: 240 Kč
Pronájem kanceláří Bozděchova, Praha 5

Kanceláře k pronájmu se nachází ve 4. patře rekonstruované budovy v atraktivním prostředí jednoho z pražských obchodních center v těsné blízkosti stanice metra Anděl. K dispozici celkem 4 místnosti, hala, WC a kuchyňka. V budově je k dispozici centrální recepce, výtah,klimatizace, možnost využití zasedací místnosti v přízemí zdarma.

Zaslat poptávku

Kanceláře Plzeňská, Praha 5

typ budovy: A cena m2: 190-240 Kč
Pronájem kanceláří Plzeňská, Praha 5

Kanceláře k pronájmu se nachází ve 4. patře rekonstruované budovy v atraktivním prostředí jednoho z pražských obchodních center v těsné blízkosti stanice metra Anděl. K dispozici celkem 4 místnosti, hala, WC a kuchyňka. V budově je k dispozici centrální recepce, výtah,klimatizace, možnost využití zasedací místnosti v přízemí zdarma.

Zaslat poptávku

Kanceláře Klikatá, Praha 5

typ budovy: B+ cena m2: 260 Kč
Pronájem kanceláří Klikatá, Praha 5

Světlé a prostorné kanceláře ve sníženém přízemí nově postavené vily se zahradou na Praze 5. Skládá se ze vstupní haly a dvou místností, WC, sprchy a malého skladu. Deset telefonních linek, internet, satelit, alarm, domácí videotelefon. Společná zahrada, fitnes a sauna s Jacuzzi.

Zaslat poptávku

Kanceláře Holečkova, Praha 5

typ budovy: B cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří Holečkova, Praha 5

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu kancelářské prostory 16m2, které se nachází na Praze 5, Smíchově, v Holečkově ulici. Kancelář se skládá z 1 místnosti, kuchyňka a toalety jsou na chodbě. Je možno si pronajmout také parkovací stání za 1500 Kč + DPH. K místu je dobrá dopravní dostupnost, v blízkosti je autobusová zastávka Kobrova.

Zaslat poptávku

Kanceláře Anděl Radlická, Praha 5

typ budovy: A- cena m2: 330 Kč
Pronájem kanceláří Radlická, Praha 5

Výborně situované kancelářské prostory v administrativním centru ihned vedle obchodního domu Na Smíchově. Všechny místnosti mají zajímavý výhled na panorama Prahy a jsou celé prosklené a tudíž velmi světlé. Výborný poměr kvalita cena společně s velmi reprezentativním vzhledem a 24/7 recepcí. Doporučujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Holečkova, Praha 5

typ budovy: B+ cena m2: 230-310 Kč
Pronájem kanceláří Holečkova, Praha 5

Kancelářské prostory v administrativní budově z přelomu století situované ve vilové čtvrti Hřebenka, v blízkém sousedství historického centra města u jižního petřínského svahu, náměstí Kinských a komerčního a zábavního centra Anděl. Budova je velmi dobře dostupná autem i městskou hromadnou dopravou.

Zaslat poptávku

Kanceláře Strakonická, Praha 5

typ budovy: A cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Strakonická, Praha 5

Kanceláře k pronájmu Praha 5 jsou v šestém, posledním patře moderní administrativně-obchodní budovy, která tvoří hlavní dominantu a přístupovou bránu do lokality pražského Smíchova. Velmi dobrá dostupnost - necelé 4 minuty chůze od stanice metra Smíchovské nádraží (trasa B), tramvaje, autobusu a vlakového nádraží. Ruzyně do 20 minut jízdy.

Zaslat poptávku

Kanceláře K Hájům, Praha 5

typ budovy: A cena m2: 300 Kč
Pronájem kanceláří K Hájům, Praha 5

Kanceláře k pronájmu se nachází v části Prahy 5 – Stodůlky. Leží přímo u dálnice na Plzeň a Norimberk (D5) a poblíž pražského okruhu, což zaručuje rychlý přístup k pražskému mezinárodnímu letišti. Autobusové dopravní spojení ke stanici metra Nové Butovice (trasa B) zajistí rychlý a dobrý přístup do centra města.

Zaslat poptávku

Kanceláře Pekařská, Praha 5

typ budovy: A cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Pekařská, Praha 5

Kanceláře Praha 5 se nachází v západní části Prahy, na rozhraní Prahy 5 a 13 – Jinonice a Stodůlky, v Pekařské ulici. Tato lokalita je považována za jednu z nejlépe rozvinutých pražských komerčních oblastí. V posledních letech zde byla realizována řada nových komerčních i rezidenčních projektů. Velkou předností této části Prahy je její vynikající dostupnost autem a blízkost Ruzyně.

Zaslat poptávku

Kanceláře Janáčkovo nábřeží, Praha 5

typ budovy: B cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Janáčkovo nábřeží, Praha 5

Světlé podkrovní kancelářské prostory Praha 5 - s terasou situované ve 4. patře kompletně, nově zrekonstruované historické budovy ležící na břehu Vltavy naproti Národnímu divadlu. Prostorné místnosti, velká okna, na podlahách koberce. Kanceláře k pronájmu Praha 5 na výborné lokalitě. Výborná dopravní dostupnost - Doporučujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Stroupežnického, Praha 5

typ budovy: B+ cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Stroupežnického, Praha 5

Představujeme pronájem kanceláří na Praze 5. Vybavené i nevybavené kancelářským nábytkem pro 2 – 10 osob, dále přímou telefonní linkou a internetovým připojením. K dispozici je kromě kanceláře používání faxu, kopírovacího stroje, konferenční místnosti (velikost podle výběru velikosti) a vybavené kuchyňky.

Zaslat poptávku

Kanceláře Štefánikova, Praha 5

typ budovy: A- cena m2: 240-280 Kč
Pronájem kanceláří Štefánikova, Praha 5

Krásné kanceláře v nové zrekonstuované budově s vnitřním atriem. V pětipodlažním objektu se nacházejí nebytové jednotky o velikosti od 34 m² do 230 m2. Jsou orientovány jižním nebo východním směrem. V přízemních nebytových prostorách je místo pro řadu obchodů. K dispozici jsou podzemní garáže. Vřele doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Bozděchova, Praha 5

typ budovy: B cena m2: 290-310 Kč
Pronájem kanceláří Bozděchova, Praha 5

Kancelářské prostory Praha 5 se nachází v 5. patře zrekonstruované budovy v atraktivním prostředí jednoho z pražských obchodních center v těsné blízkosti stanice metra Anděl (trasa B). K dispozici celkem 4 místnosti standardní velikosti a 1 reprezentativní místnost (77 m2), hala, dostatečný počet WC a kuchyňka.

Zaslat poptávku

Kanceláře Kováků, Praha 5

typ budovy: B cena m2: 160 Kč
Pronájem kanceláří Kováků, Praha 5

P5 - poblíž metra Anděl. Tato kancelář 44m2, která se nachází v přízemí činžovního domu na Andělu, je možné využít jako kancelář i jako obchodní prostor. V současné době je prostor zařízen jako restaurátorská laboratoř, s funkční digestoří.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Bělidle, Praha 5

typ budovy: B+ cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Na Bělidle, Praha 5

Nabídka cenově výhodných kancelářských ploch na frekventovaném místě ulice Na Bělidle. K dispozici jsou světlé kanceláře 15m2 a 30m2 s plastovými okny a jiné, v cihlové administrativní budově s výtahem, přístup kdykoliv a uzamykatelné sociální zázemí společné na jednotlivých patrech. Kanceláře jsou velmi slušně vybavené a majitel ochoten přistoupit na většinu úprav. Vřele doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Holečkova, Praha 5

typ budovy: B+ cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Holečkova, Praha 5

Kancelářské prostory 92,6 m2, s okny do zahrady, celkem 2 kanceláře (1x menší kancelář - meeting room, 1x větší místnost - open space - možnost rozdělit), terasa 6,6 m2, kuchyňský kout, 1x garážové stání v ceně + parkování v objektu pro hosty, internet, PC síť, alarm. Krásna zahrada s možností posezení. Strukturovaná kabeláž.

Zaslat poptávku

Šetřete váš čas!

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku

Nabídky do 30 min.
BEZ PROVIZE

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři nabízející pronájem kanceláří v Praze:

Pronájem kanceláře v Praze Pronájem kanceláře Praha Pronájem nebytových prostor Praha

O nás - největší nabídka pronájmů kanceláří v Praze:

Kompletně bez provize pro vás zprostředkujeme pronájem kanceláře ve více než 400 business centrech v Praze. Naše služby jsou pro vás zdarma a jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí nám pouze zavolat nebo poslat e-mail a my vám do 30 minut připravít kompletní nabídku kanceláří.

Kromě pronájmů kanceláří nabízíme i poradenské služby v rámci komerčních pronájmů v Praze. Nebojte se nás kdykoli oslovit, jsme tu pro vás.

Jaké kancelářské pronájmy poskytujeme:

1. Pronájmy vybavených i nevybavených kanceláří v Praze

V nabídce máme všechny druhy kanceláří od vybavených, přes částečně vybavené, až po open space tisícimetrové kanceláře. Pokud víte co hledáte, oslovte nás s poptávkou a zbytek zařídíme my do 30 minut.

2. Zprostředkování virtuálních kanceláří v Praze

Potřebujete třeba virtuální pronájem kanceláře Praha 4, kde by se vám starali o poštu, příchozí telefonní hovory a třeba také e-mailovou komunikaci? Umíme nabídnout všechny varianty pro uspokojení vašich potřeb.

3. Coworking a sdílená kancelář Praha

Coworking a sdílenou kancelář umíme nabídnout ve více jak 30 centrech v Praze. Kancelář u nich začíná již od několika set koruna měsíčně a využívat ji můžete libovolně podle vašich časových a operativních představ.

4. Registrace sídla vaší společnosti v Praze

Sídlo vaší společnosti zařídíme stejně rychle jako třeba pronájem kanceláře Praha 8 do několika hodin, maximálně dní. Stačí nám pouze zadat vybranou lokalitu a typ budovy, ve které byste sídlo chtěli. Zbytek můžete nechat na nás.

5. Zasedací místnosti a Meeting rooms

Hledáte dočasnou kancelář na uspořádání schůzky nebo zasedací místnost (meeting room) pro libovoný počet klientů od 2 do 1000 klientů? Nabídneme a zařídíme pro vás kompletní služby na klíč i s organizací a produkcí.


Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »