Kanceláře v Praze

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Kanceláře Břevnov, Praha 6

typ budovy: A- cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Milady Horákové, Praha 6

Představujeme pronájem kanceláře Praha 6 Břevnov. Kanceláře k pronájmu na Břevnově jsou výborně dopravně dostupné, moderní, částečně vybavené a za skvělou cestu. Velkou výhodou je dostupnost na pražské letiště a pražské obchvaty. Doporučujeme.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Milady Horákové, Praha 6

typ budovy: A cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Milady Horákové, Praha 6

Nabízíme pronájem kanceláří na Praze 6 Hradčanech. Kanceláře k pronájmu jsou ihned na metru Hradčanská, nedaleko Letenské pláně a jen několik minut od „kulaťáku“ v Dejvicích. Vřele doporučujeme návštěvu nově zrekonstruovaných kanceláří za velmi zajímavou cenu. Prosíme o zaslání poptávky, nabídky zašleme obratem do 30ti minut.

Zaslat poptávku

Kanceláře Milady Horákové, Praha 6

typ budovy: A cena m2: 240-270 Kč
Pronájem kanceláří Milady Horákové, Praha 6

Výborně situované kancelářské prostory v administrativním centru ihned na metru Hradčanská. Všechny místnosti mají zajímavý výhled na panorama Prahy a jsou celé prosklené a tudíž velmi světlé. Výborný poměr kvalita cena společně s velmi reprezentativním vzhledem a 24/7 recepcí. Vřele doporučujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Jugoslávských partyzánů, Praha 6

typ budovy: B+ cena m2: 210 Kč
Pronájem kanceláří Jugoslávských partyzánů, Praha 6

Nabízíme pronájem kanceláří Praha 6 v rohovém činžovním domě - Jugoslávských partyzánů v Bubenči. Kanceláře jsou situovány do 1. patra směrem do vnitrobloku. Nabízená plocha od 30m2 - 150 m2. Vřele doporučujeme díky poměru cena/kvalita.

Zaslat poptávku

Kanceláře Zukovského, Praha 6

typ budovy: A- cena m2: 200 Kč
Pronájem kanceláří Zukovského, Praha 6

kanceláře k pronájmu jsou ve 4. patře rekonstruovaného objektu nedaleko Evropské třídy s výbornou dostupností na pražský okruh a mezinárodní letiště Ruzyně. Vybavení 2 místností zahrnuje osvětlení ve snížených podhledech, koberce, trojdílná otevíratelná okna. Možnost instalace internetu a telefonních linek. Sdílená kuchyňka a WC na patře.

Zaslat poptávku

Kanceláře Na Spitalce, Praha 6

typ budovy: B+ cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Na Spitalce, Praha 6

Nově zrekonstruovaný byt 125m2 v 1. patře třípatrové vily s překrásným výhledem na pražské panorama v klidné vilové čtvrti, který je možno využít jako kancelář nebo sídlo společnosti. Prostor nabízí 3 místnosti, otevřený prostor s krbem a prostorem pro recepci, plně vybavenou kuchyň, koupelnu (vana, sprchový kout, bidet), samostatné WC, 5 balkonů a zimní zahradu.

Zaslat poptávku

Kanceláře Badeniho, Praha 6

typ budovy: B cena m2: 240 Kč
Pronájem kanceláří Badeniho, Praha 6

Kancelářské prostory v 2. patře reprezentativní budovy v prestižní čtvrti v Praze 6. Kanceláře jsou situovány pouhou minutu chůze od stanice metra Hradčanská (trasa A), v blízkosti několika zastupitelství, Chotkových sadů a Letenské pláně. Celkem 4 místnosti jsou vybaveny osvětlením a původními parketami na podlahách. K dispozici kuchyňská linka a samostatné WC.

Zaslat poptávku

Kanceláře Milady Horákové, Praha 6

typ budovy: A cena m2: 270 Kč
Pronájem kanceláří Milady Horákové, Praha 6

Pronájem kanceláří, kterou jsou vybaveny klimatizací, telefonní linky, IT technologie, dostatečný počet WC a kuchyňka na patře, výtah, bezpečnostní prístupové karty k parkingu, parkovacích stání v podzemní garáži. V okolí je řada restaurací, supermarket, wellness & fitness centrum, plavecký bazén, soukromá klinika.

Zaslat poptávku

Kanceláře V Sadech, Praha 6

typ budovy: B cena m2: 210 Kč
Pronájem kanceláří V Sadech, Praha 2

Kanceláře k pronájmu najdete ve 3. patře domu se zahradou v Praze 6 Bubenči, v pěším dosahu stanice metra Hradčanská (trasa A). K dispozici jsou samostatné kanceláře s klimatizací, toalety a kuchyňka. Možnost parkování v garáži. Doporučujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Evropská, Praha 6

typ budovy: A cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Evropská, Praha 6

Kanceláře k pronájmu CUBE Office Center Praha 6 se nachází ve Vokovicích, tedy v jedné z nejlépe položených a dynamicky se rozvíjejících lokalit Prahy. Poloha mezi Pražským okruhem, letištěm a centrem poskytuje nájemcům jedinečné a bezkonkurenční výhody. Kancelářské jednotky od 100 - 500 m2, reprezentativní prostory,... doporučujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Letiště Ruzyně, Praha 6

typ budovy: A cena m2: 290-310 Kč
Pronájem kanceláří Letiště Ruzyně, Praha 6

Kancelářské centrum na ležišti má k dispozici moderní kancelářské prostory a je umístěna přímo u odletových hal. Budova poskytuje služby centrální recepce, stejně jako 24 hodinovou bezpečnostní službu a četná parkovací místa jak venkovní tak garážové. Kanceláře jsou dělené s možností open space. Všechny kanceláře jsou klimatizované a individuálně kontrolovatelné.

Zaslat poptávku

Kanceláře Jugoslávských partyzánů, Praha 6

typ budovy: B+ cena m2: 240 Kč
Pronájem kanceláří Jugoslávských partyzánů, Praha 6

Kanceláře se nachází ve 4. patře administrativního centra, které se nachází ve vyhledávané pražské čtvrti Dejvice. Atraktivní lokalita na půli cesty z centra města na mezinárodní letiště Praha – Ruzyně, v blízkosti stanice metra Dejvická (trasa A). Open space dispozice + 4 místnosti, vybavení prostor zahrnuje osvětlení, topení, klimatizaci a koberce na podlahách.

Zaslat poptávku

Kanceláře Valdštejnská, Praha 6

typ budovy: B+ cena m2: 310 Kč
Pronájem kanceláří Valdštejnská, Praha 6

Krásná vila situovaná v malostranské lokalitě pod Pražským hradem v blízkosti parlamentu ČR a četných cizích zastupitelství s výbornou dostupností MHD. Původně bývala rezidenční vilou, později sloužila jako sídlo ambasád nebo konzulátů. Velká vstupní hala, reprezentativní sály, rozlehlé konferenční místnosti, zasedací místnost, kanceláře, sklad a garáž pro 3 vozy.

Zaslat poptávku

Kanceláře Bělohorská, Praha 6

typ budovy: B cena m2: 230 Kč
Pronájem kanceláří Bělohorská, Praha 6

Kancelářské prostory se dvěma balkony ve třetím patře budovy s výtahem situované na hlavní břevnovské obchodní třídě v pěším dosahu Strahovského kláštera a Hradčan (cca 15 minut). V bezprostředním okolí budovy se nachází čtyřhvězdičkový hotel Pyramida.Trasu A pražského metra - stanice Hradčanská či Malostranská.

Zaslat poptávku

Kanceláře Kafkova, Praha 6

typ budovy: B cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Kafkova, Praha 6

Nabízíme Vám k pronájmu rekonstruované kancelářské prostory, 110 m2 ve zvýšeném přízemí cihlového domu v ul. Kafkova - Praha 6. Velmi klidná lokality, možnost bezproblémového parkování na ulici. Jedná se o 5 světlých kancelí, plovoucí podlahy, wc, koupelna, skládek... Kanceláře k pronájmu Praha 6 na výborné lokalitě. Vřele doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Lužná, Praha 6

typ budovy: B- cena m2: 190 Kč
Pronájem kanceláří Lužná, Praha 6

Kancelářské prostory nabízí jednotky od 20 do 550 m2 a skladové prostory až do 1839 m2. K dispozici internet a telefonní linky, na podlahách koberce. Možnost instalace firemního loga na střeše objektu zdarma. Areál se nachází v klidném prostředí Vokovic, cca 800 m od Evropské ulice, hlavní dopravní tepny městské části Praha 6.

Zaslat poptávku

Kanceláře Zelená, Praha 6

typ budovy: B+ cena m2: 150 Kč
Pronájem kanceláří Zelená, Praha 6

Nabízíme k pronájmu pěkný a prostorný kancelářský prostor 4+1 v Bubenči. Prostor je po kompletní rekonstrukci, v cihlovém domě s výtahem. V 1.patře. Rozloha je 136 m2. Má 3 neprůchozí pokoje. Kuchyňská linka vybavena všemi spotřebiči. V bytě dvě koupelny. Dvě toalety. Topení plynové etážové. Na podlaze parkety a dlažba. Kousek od domu park Baba. Vřele doporučujeme

Zaslat poptávku

Šetřete váš čas!

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku

Nabídky do 30 min.
BEZ PROVIZE

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři nabízející pronájem kanceláří v Praze:

Pronájem kanceláře v Praze Pronájem kanceláře Praha Pronájem nebytových prostor Praha

O nás - největší nabídka pronájmů kanceláří v Praze:

Kompletně bez provize pro vás zprostředkujeme pronájem kanceláře ve více než 400 business centrech v Praze. Naše služby jsou pro vás zdarma a jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí nám pouze zavolat nebo poslat e-mail a my vám do 30 minut připravít kompletní nabídku kanceláří.

Kromě pronájmů kanceláří nabízíme i poradenské služby v rámci komerčních pronájmů v Praze. Nebojte se nás kdykoli oslovit, jsme tu pro vás.

Jaké kancelářské pronájmy poskytujeme:

1. Pronájmy vybavených i nevybavených kanceláří v Praze

V nabídce máme všechny druhy kanceláří od vybavených, přes částečně vybavené, až po open space tisícimetrové kanceláře. Pokud víte co hledáte, oslovte nás s poptávkou a zbytek zařídíme my do 30 minut.

2. Zprostředkování virtuálních kanceláří v Praze

Potřebujete třeba virtuální pronájem kanceláře Praha 4, kde by se vám starali o poštu, příchozí telefonní hovory a třeba také e-mailovou komunikaci? Umíme nabídnout všechny varianty pro uspokojení vašich potřeb.

3. Coworking a sdílená kancelář Praha

Coworking a sdílenou kancelář umíme nabídnout ve více jak 30 centrech v Praze. Kancelář u nich začíná již od několika set koruna měsíčně a využívat ji můžete libovolně podle vašich časových a operativních představ.

4. Registrace sídla vaší společnosti v Praze

Sídlo vaší společnosti zařídíme stejně rychle jako třeba pronájem kanceláře Praha 8 do několika hodin, maximálně dní. Stačí nám pouze zadat vybranou lokalitu a typ budovy, ve které byste sídlo chtěli. Zbytek můžete nechat na nás.

5. Zasedací místnosti a Meeting rooms

Hledáte dočasnou kancelář na uspořádání schůzky nebo zasedací místnost (meeting room) pro libovoný počet klientů od 2 do 1000 klientů? Nabídneme a zařídíme pro vás kompletní služby na klíč i s organizací a produkcí.


Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »