Kanceláře v Praze

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Kanceláře Želivského, Praha 3

Typ budovy: A- cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Vinohradská, Praha 3

Představujeme kanceláře Praha 3, výborně situovaný, skvěle dostupný a velmi oblíbený pronájem nebytových prostor Praha 3 Vinohradská. Kanceláře k pronájmu se nachází přímo na metru Želivského jen několik desítek metrů od metra a obchodního centra Flora.

Zaslat poptávku Doporučujeme

Kanceláře Vinohradská, Praha 3

typ budovy: B+ cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Vinohradská, Praha 3

Příjemné světlé reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu Praha 3 jsou ve 2. patře zrekonstruované budovy s výtahem. Stanice metra Hlavní nádraží (trasa C) je vzdálena 1 zastávku tramvají. K dispozici vstupní hala, 4 místnosti, balkon, kuchyň, koupelna s vanou a WC. K vybavení patří ISDN internet, digitální telefonní ústředna a ústřední plynové topení.

Zaslat poptávku

Kanceláře Husinecká, Praha 3

typ budovy: A cena m2: 340 Kč
Pronájem kanceláří Husinecká, Praha 3

Pronájem kanceláří Praha 3 od 60m2 a více - Nabízíme Vám tímto k pronájmu kancelářských prostory činžovní budově v Husinecké ulici. Jedná se o několik prostor v podkroví. Samostatné sociální zařízení, k menším je společné sociální zařízení, možnost dispozičních úprav prostor podle potřeb klienta. V budově je k dispozici výtah. Možnost zřízení sídla společnosti. Doporučujeme

Zaslat poptávku

Kanceláře Korunní, Praha 3

typ budovy: B+ cena m2: 190-230 Kč
Pronájem kanceláří Korunní, Praha 3

Kanceláře k pronájmu jsou vybaveny klimatizací, telefonní linky, IT technologie, dostatečný počet WC a kuchyňka na patře, výtah, bezpečnostní prístupové karty k parkingu, parkovacích stání v podzemní garáži. V okolí je řada restaurací, supermarket, wellness & fitness centrum, plavecký bazén, soukromá klinika.

Zaslat poptávku

Kanceláře Pod Krejcárkem, Praha 3

typ budovy: A cena m2: 340 Kč
Pronájem kanceláří Pod Krejcárkem, Praha 3

Moderní kancelářské prostory v sedmipodlažní administrativní budovy s dobrým napojením na dopravní síť. Otevřená dispozice s možností flexibilního rozmísťění příček, otevíratelná okna, klimatizace, panoramatické výhledy na Prahu, snížené podhledy se zabudovaným osvětlením, na podlahách koberce a dlažba. Objekt poskytuje kvalitní administrativní a technické zázemí.

Zaslat poptávku

Kanceláře Olšanská, Praha 3

typ budovy: B+ cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Olšanská, Praha 3

Moderní kanceláře k pronájmu Praha 3 se nachází ve 3.patře kompletně rekonstruovaného činžovního domu v sousedství OC Flora se stanicí metra a zastávkou tramvají. Prostory nabízejí 3 místnosti, kuchyňku, sklad a toalety. Výborný poměr kvalita/cena. Doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Husitská, Praha 3

typ budovy: B+ cena m2: 290-320 Kč
Pronájem kanceláří Husitská, Praha 3

Světlé kancelářské prostory ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu. Prostory nabízejí 4 místnosti, recepci, kuchyňku, sklad (místnost pro server) a toalety. Telefonní linky, strukturovaná kabeláž, centrální vytápění, bezpečnostní videotelefony.

Zaslat poptávku

Kanceláře Jeseniova, Praha 3

typ budovy: A- cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Jeseniova, Praha 3

Kancelářské prostory situované v přízemí a prvním patře samostatného objektu v Praze 3, v oblasti s převažující bytovou zástavbou, v blízkosti parku Parukářka. Dobrá dopravní dostupnost - 5 minut autem do centra města, 5 minut chůze od zastávky tramvaje Lipanská, 3 minuty chůze od zastávky autobusu Rokycanova, 10 minut od stanice metra Flora (trasa A).

Zaslat poptávku

Kanceláře Žerotínova, Praha 3

typ budovy: A- cena m2: 290-320 Kč
Pronájem kanceláří Žerotínova, Praha 3

Kanceláře ve 3. patře třetí fáze úspěšného projektu situovaného v rychle se rozvíjející části Prahy 3 s dobrým napojením na dopravní síť. Koncept jednotlivých pater umožňuje vytvořit otevřenou dispozici s možností flexibilního rozmísťění příček. Objekt poskytuje kvalitní administrativní a technické zázemí, inteligentní systém řízení budovy a klimatizaci.

Zaslat poptávku

Kanceláře Olšanská, Praha 3

typ budovy: A- cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Olšanská, Praha 3

Krásné, kancelářské prostory ve 4. patře administrativní budovy v blízkosti tramvajových zastávek (č. 9 a 26), nedaleko obchodního centra Flora (metro A). K dispozici jsou samostatné kanceláře, toalety a kuchyňka, v budově vstupní recepce. Výše nájmu 250 Kč/m2/měsíc. Servisní poplatky 85 Kč/m2/měsíc.

Zaslat poptávku

Kanceláře Kolínská, Praha 3

typ budovy: B+ cena m2: 290 Kč
Pronájem kanceláří Kolínská, Praha 3

Světlé kancelářské prostory v posledním patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu v sousedství náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra a zastávkou tramvají. Prostory nabízejí 3 místnosti, kuchyňku, sklad a toalety. Kanceláře jsou nové a s opravdu krásným interiérem. Doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Přemyslovská, Praha 3

typ budovy: A- cena m2: 250 Kč
Pronájem kanceláří Přemyslovská, Praha 3

Rekonstruované kancelářské prostory ve 2. patře administrativní budovy v blízkosti tramvajových zastávek, nedaleko obchodního centra Flora (metro A). K dispozici jsou samostatné kanceláře, toalety a kuchyňka, v budově vstupní recepce. Výše nájmu 250 Kč/m2/měsíc.

Zaslat poptávku

Kanceláře Seifertova, Praha 3

typ budovy: B+ cena m2: 280 Kč
Pronájem kanceláří Seifertova, Praha 3

Kancelářské prostory o celkové ploše 85 m2 situované v 5. patře administrativní budovy po rekonstrukci, s výtahem a reprezentativní recepcí v Praze 3 - Žižkov. Rychlá dostupnost do centra, jedna zastávka tramvají k metru Hlavní nádraží. Vřele doporučujeme.

Zaslat poptávku

Kanceláře Jiřího z Poděbrad, Praha 3

typ budovy: B cena m2: 190 Kč
Pronájem kanceláří Jiřího z Poděbrad, Praha 3

Krásné, malé kanceláře nedaleko náměstí Jiřího z Poděbra. Částečně zařízený pronájem kanceláří Praha 3 je k dispozici ihned a zahrnuje 3 místnosti, WC a koupelnu. Prostor je vhodný pro začínající společnosti, které hledají reprezentativní kanceláře za rozumnou cenu.

Zaslat poptávku

Kanceláře Přemyslovská, Praha 3

typ budovy: A- cena m2: 320 Kč
Pronájem kanceláří Přemyslovská, Praha 3

Kancelářské prostory situované ve 4. patře multifunkční budovy s kancelářemi, obchodními prostory, mezinárodním hotelem a podzemním parkováním. Kanceláře jsou orientovány do zeleného atria přístupného nájemcům budovy. Objekt nabízí světlý vstupní prostor s recepcí a 24hodinovou ostrahou, vybavení zahrnuje zdvojené podlahy, k dispozici je kuchyňka.

Zaslat poptávku

Kanceláře Vinohradská, Praha 3

typ budovy: B cena m2: 240 Kč
Pronájem kanceláří Vinohradská, Praha 3

Nabídka cenově výhodné kanceláře na frekventovaném místě Vinohradské ulice. K dispozici jsou světlé kanceláře 15m2 a 30m2 s plastovými okny a jiné, v cihlové administrativní budově s výtahem, přístup kdykoliv a uzamykatelné sociální zázemí společné na jednotlivých patrech. Kanceláře jsou velmi slušně vybavené a majitel ochoten přistoupit na většinu úprav. Vřele doporučujeme!

Zaslat poptávku

Kanceláře Slezská, Praha 3

typ budovy: B- cena m2: 180 Kč
Pronájem kanceláří Slezská, Praha 3

Kanceláře k pronájmu Praha 3 se nachází ve slezské ulici jen kousek od Paláce Flora (metro A) a frekventované vinohradské třídy. Nově zrekonstruované kanceláře najdete ve světlém pokroví s WC a kuchyňkou. Velmi pěkná nabídka pro středně-velké společnosti hledající klid. Kanceláře k pronájmu Praha 3 na výborné lokalitě.

Zaslat poptávku

Šetřete váš čas!

Zašlete nám prosím
rychlou poptávku

Nabídky do 30 min.
BEZ PROVIZE

Marie Hlavatá
+420 723 984 360
maruiv

Zajímavosti pronájmů kanceláří v Praze:

Nové weby www.prazskekancelare.com a www.prazskekancelare.cz

Pronájem kanceláře Praha na www.prazskekancelare.cz

Kanceláře k pronájmu Praha 7 na www.prazskekancelare.com

Pronájem kanceláří Praha 3 Flora - novinka

Nové kanceláře k pronájmu na letišti Praha

Pronájem kanceláří Praha 5 - Stodůlky

Pronájem kanceláří Praha 4 Kačerov – novinka

Jak & kde hledat pronájem kanceláře v business centrech Prahy - levně

Pronájem vybavených, zařízených a servisovaných kanceláří v Praze

Malé kanceláře k pronájmu v Praze – kanceláře ihned k dispozici

Přehled kanceláří Praha 1, Praha 4, Praha 5, Praha 8, Praha 10

Novinky v rámci pronájmů kanceláří v Praze

Pronájem kanceláře

Naši partneři nabízející pronájem kanceláří v Praze:

Pronájem kanceláře v Praze Pronájem kanceláře Praha Pronájem nebytových prostor Praha

O nás - největší nabídka pronájmů kanceláří v Praze:

Kompletně bez provize pro vás zprostředkujeme pronájem kanceláře ve více než 400 business centrech v Praze. Naše služby jsou pro vás zdarma a jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí nám pouze zavolat nebo poslat e-mail a my vám do 30 minut připravít kompletní nabídku kanceláří.

Kromě pronájmů kanceláří nabízíme i poradenské služby v rámci komerčních pronájmů v Praze. Nebojte se nás kdykoli oslovit, jsme tu pro vás.

Jaké kancelářské pronájmy poskytujeme:

1. Pronájmy vybavených i nevybavených kanceláří v Praze

V nabídce máme všechny druhy kanceláří od vybavených, přes částečně vybavené, až po open space tisícimetrové kanceláře. Pokud víte co hledáte, oslovte nás s poptávkou a zbytek zařídíme my do 30 minut.

2. Zprostředkování virtuálních kanceláří v Praze

Potřebujete třeba virtuální pronájem kanceláře Praha 4, kde by se vám starali o poštu, příchozí telefonní hovory a třeba také e-mailovou komunikaci? Umíme nabídnout všechny varianty pro uspokojení vašich potřeb.

3. Coworking a sdílená kancelář Praha

Coworking a sdílenou kancelář umíme nabídnout ve více jak 30 centrech v Praze. Kancelář u nich začíná již od několika set koruna měsíčně a využívat ji můžete libovolně podle vašich časových a operativních představ.

4. Registrace sídla vaší společnosti v Praze

Sídlo vaší společnosti zařídíme stejně rychle jako třeba pronájem kanceláře Praha 8 do několika hodin, maximálně dní. Stačí nám pouze zadat vybranou lokalitu a typ budovy, ve které byste sídlo chtěli. Zbytek můžete nechat na nás.

5. Zasedací místnosti a Meeting rooms

Hledáte dočasnou kancelář na uspořádání schůzky nebo zasedací místnost (meeting room) pro libovoný počet klientů od 2 do 1000 klientů? Nabídneme a zařídíme pro vás kompletní služby na klíč i s organizací a produkcí.


Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »